Troskliwi ratownicy codziennie przez tydzień zabierali 95-letnią kobietę na plażę

0
300

Ratownicy zabierali 95-letnią kobietę na plażę codziennie przez tydzień, aby mogła cieszyć się wakacjami.

Każdy powinien cieszyć się wakacjami na plaży, bez względu na wiek i okoliczności. Widok rozbijających się fal i niekończącego się horyzontu to jedna z największych przyjemności życia.

Czytaj: Piękne i spokojne miejscowości nad morzem

Ratownicy z Orange Beach w Alabamie zadbali o to, by jeden z gości nie miał problemów z relaksem na plaży. Dottie Schneider ma 95 lat i podczas wakacji w październiku 2021 roku wraz z córką, grupa oddanych ratowników codziennie nosiła kobietę na plażę.

Scheider nie mogła się doczekać relaksu w Gulf Coast ze swoją córką Kimberly Waterbury, kiedy zdały sobie sprawę, że dotarcie na prawdziwą plażę nie będzie dla niej możliwe. Kobieta korzysta z wózka inwalidzkiego i nie było jak się tam dostać. Chodzenie również nie było opcją dla Scheider. Ratownik z wydziału bezpieczeństwa na plaży zobaczył, jak Scheider i Waterbury próbują wymyślić, jak dostać się na plażę, i zaoferował pomoc.

Najpierw ratownik podwiózł Scheider swoim pojazdem patrolującym plażę, a następnie zaniósł ją na jej miejsce na piasku. Ale dobry uczynek na tym się nie skończył. Po rozmowie z dwiema kobietami ratownik zorientował się, że będą tam przez tydzień. Dał im numer do biura terenowego, aby mogły im powiedzieć, kiedy są gotowe iść na plażę, i ktoś im pomoże. I to jest dokładnie to, co dział bezpieczeństwa plażowego robił każdego dnia wakacji przez tydzień.

Ten akt służby miał ogromne znaczenie dla wakacji matki z córką. „Jesteśmy na zawsze wdzięczne chłopakom z Orange Beach Surf Rescue” – powiedziała Waterbury. „Sprawili, że moja mama poczuła się wyjątkowo. Nie dano jej poczuć, że jest dla kogoś ciężarem”.

Teraz obie kobiety nie mogą się doczekać powrotu do Orange Beach. „To było magiczne. Lepsze niż pójście do Disney World” – dodała. „Ci faceci zasłużyli sobie na skrzydła anioła za sposób, w jaki traktowali moją mamę. Wszystkim naprawdę zależało”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Kiedy 95-letnia Dottie Schneider potrzebowała pomocy w dotarciu na plażę, ratownicy z Orange Beach w Alabamie zanosili ją tam każdego dnia podczas jej tygodniowych wakacji.

Facebook

„Sprawili, że moja matka poczuła się wyjątkowo” – powiedziała córka Schneider. „​Nie dano jej poczuć, że jest dla kogoś ciężarem”.

Facebook

Czytaj: W Indiach posprzątano plażę z myślą o żółwiach.