Trzy koty w Japonii mają szafę wypełnioną czapkami filcowanymi ze swojej starej sierści

0
856

Japońska para Ryo i Hiromo Yamazaki połączyła swoje zamiłowanie do projektowania mody, kotów i fotografii, stwarzając czapki dla swoich trzech kotów z ich starej sierści.

Ten, kto ma kota w domu bardzo dobrze wie, że ile kot gubi sierści przez całe swoje życie. Państwo Yamazakis starą sierść postanowili ponownie wykorzystać, stwarzając dla swoich kotów ich własne, osobiste czapki. Z każdym rokiem właściciele wymyślają coraz to bardziej skomplikowane kształty tych czapek.

Zaczęło się od prostych czapek w kształcie żołędzia, aby później opracować hełmy samurajskie, czapki marynarskie i na podobiznę kaczki, a różne odcienie pomarańczowego, pręgowanego i białego futra kota nadają ciekawych drobiazgów każdej czapce.

Wszystkie trzy koty: Nya, Maru i Mugi są kotami szkockimi. To szczególna odmiana kota, która wyróżnia się wyjątkowymi cechami, w tym zaokrągloną twarzą i szerokimi oczami. Wydają się bardzo bezczelne, gdy relaksują się na kanapie w czapeczce stworzonej przez właścicieli, jednak to bardzo urocze zwierzęta.

Możesz śledzić tę kocią rodzinę na Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Właściciele psów są szczęśliwsi, a kotów mądrzejsi

Jesteś z Krakowa? Koniecznie zerknij do f7krakow.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie zerknij do 
f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie zerknij di 
f7warszawa.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie zerknij do 
f7lodz.pl
Jesteś z innego miasta? Koniecznie zerknij do 
f7city.pl