Trzy odcienie lisów uchwycone na jednym zdjęciu

0
1277

Trzy odcienie lisów uchwycone na jednym zdjęciu pokazują różnorodność urody tego zwierzęcia.

Prawdopodobnie znasz zwyczajnego czerwonego lisa, ale czy wiesz, że istnieje wiele innych gatunków lisów na całym świecie, które mają swój własny odcień futra?

Moskiewska fotografka Anastasiya Dobrovolskaya zdecydowała, że uchwyci różnorodne piękno mistycznych leśnych stworzeń na zdjęciu zatytułowanym „Autumn Equinox’, przedstawiającym trzy kobiety trzymające trzy różnego koloru lisy.

Od lewej do prawej, oszałamiające zdjęcie przedstawia całkowicie białego arktycznego lisa, czerwonego lisa z białym ogonem i srebrnego lisa z czarno-szarym płaszczem. Modelki na zdjęciu odzwierciedlają odcienie trzech lisów z ich własnym kolorem włosów i kontrastowym ubraniem, podkreślając różnorodność występującą zarówno u ludzi, jak i natury.

Dobrovolskaya uwielbia „skomplikowane, wyszukane zdjęcia, piękne sukienki i akcesoria, fotografowanie ze zwierzętami”. Biorąc pod uwagę jej preferencje do fotografowania w naturze, utalentowana fotografka uchwyciła także piękno innych zwierząt, w tym łabędzi, koni, a nawet niedźwiedzi grizzly.

Być może zastanawiasz się, jak udało jej się oswoić naturalnie dzikie zwierzęta przed ich fotografowaniem, ale wiele jej futrzanych poddanych urodziło się i wychowało w ochronnych parkach narodowych, gdzie są przyzwyczajeni do kontaktu z ludźmi.

Czytaj: Rosyjski górnik zrobił spektakularne zdjęcia lisom na kole podbiegunowym

Zobacz piękne zdjęcia Dobrovolskaya poniżej i dowiedz się więcej z jej portfolio na Instagramie.

Zdjęcie: Instagram

Moskiewska fotografka Anastasiya Dobrovolskaya uchwyciła różnorodne kolory lisów na swoim zdjęciu zatytułowanym: Autumn Equinox.

Zdjęcie: Instagram

Jej wspaniałe zdjęcia przedstawiają związek między ludźmi a przyrodą.

Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram
Zdjęcie: Instagram

Anastasiya Dobrovolskaya: Strona internetowa | Facebook | Instagram

Czytaj: LODOWCE ŚWIATA – WYBRALIŚMY 10 NAJPIĘKNIEJSZYCH ZDJĘĆ