Tych 6 sztuczek w zaledwie 6 dni sprawi, że obwisły brzuch będzie płaski i elastyczny!

0
644

Otyłość brzuszna jest problemem wielu ludzi.

Tłuszcz, który odkłada się w tym obszarze jest bardzo trudny do spalenia, ale na szczęście jest to możliwe. Oprócz tego, że wystający, obwisły brzuch nie wygląda atrakcyjnie, to również źle wpływa na zdrowie.

Z taką otyłością wiąże się wiele chorób – takich jak cukrzyca i problemy z sercem. Aby dobrze wyglądać i nie mieć problemów zdrowotnych, musisz monitorować swoją kondycję i swój wygląd.

Jeśli od dawna marzysz o smukłym, jędrnym brzuszku, czas spełnić to marzenie. Nie martw się – nie musisz robić nic nadprzyrodzonego, aby zmniejszyć żołądek już w ciągu tygodnia. Przeczytaj tych 6 zaleceń i upewnij się, że płaski brzuch jest osiągalnym celem.

otozh.com.ua

Dieta na płaski brzuch:

1. Mniej soli

pixabay.com

Przestań solić jedzenie, a żołądek natychmiast zacznie się zmniejszać. Sól sprzyja obrzękowi ciała, słone potrawy wcale nie są Tobie potrzebne. Lepiej zastępuj sól innymi naturalnymi przyprawami i ziołami.

Pamiętaj, że zdrowy żołądek nie lubi słonych potraw. Pomyśl o tym, gdy następnym razem wyciągniesz rękę po sól, by posolić sałatkę. Kiedy odzwyczaisz się od solenia wszystkiego i przyzwyczaisz się do ziół, poczujesz prawdziwy smak potraw i nie będziesz już chciała soli w swojej kuchni.

Czytaj: Chirurg był oszołomiony! Wyprostował kręgosłup i pożegnał się z wystającym brzuchem, a wszystko dzięki…

2. Jedz więcej białka

pixabay.com

Jedz więcej białka i warzyw i staraj się wyeliminować węglowodany z diety. Przynajmniej przez tydzień – natychmiast poczujesz różnicę. Co można jeść: jajka, ser biały, ser, orzechy, chude mięso, ryby, warzywa, soczewicę, okazjonalnie brązowy ryż.

Absolutnie tego nie można jeść: ziemniaki, makaron, chleb. Jedząc tylko przez tydzień więcej białka i warzyw, zauważysz znaczące zmniejszenie objętości brzucha. Bestialskie uczucie głodu przestanie Cię prześladować, pokarmy bogate w białko dostarczą ci energii na wszystkie ważne i mniej ważne czynności. Białko = energia.

3. Nie pij białego mleka

pixabay.com

Z produktów mlecznych w menu zostało tylko ser biały i czasami plasterek żółtego sera, wszystko inne – trzymaj od siebie z daleka. Specyficznym produktem jest laktoza zawarta w mleku. Ten produkt może powodować problemy trawienne u wielu osób. Aby zmniejszyć żołądek, konieczne jest zminimalizowanie spożycia pokarmów, które niekorzystnie wpływają na przewód pokarmowy.

4. Nie wszystkie owoce są dobre

pixabay.com

Możesz jeść owoce cytrusowe i jagody, jabłka sporadycznie. Aby zmniejszyć żołądek, musisz usunąć z pożywienia wszystkie źródła węglowodanów, nawet fruktozę, która jest obecna w wielu owocach. Nie musisz jeść gruszek. Pomarańcze, grejpfruty, kiwi – świetne rozwiązanie. I owoce jedz najpóźniej do godziny 14:00, max. 2 sztuki dziennie.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

5. Unikaj ostrych przypraw

pixabay.com

Pikantne jedzenie sprzyja wydzielaniu większej ilości soku żołądkowego niż zwykle. Innymi słowy, pobudza apetyt. Dlatego papryczkę chilli zostaw w spokoju, nie potrzebujesz jej w swojej diecie.

6. Unikaj szkodliwych produktów

pixabay.com

Alkohol, cukier, przetworzona żywność z różnymi dodatkami chemicznymi – nie jedz wszystkich szkodliwych produktów. Twój żołądek chce być zdrowy, nie utrudniaj mu zadania, przestań go krzywdzić i nie jedz takich „trucizn”.

Konserwanty zawierają tłuszcze trans, które natychmiast są widoczne na Twoim brzuchu i w tzw. boczkach. Alkohol to produkt bardzo wysokokaloryczny. Cukier zastąp miodem, ale ogranicz się do bardzo małej ilości miodu.

Jeśli pozostaniesz na takiej diecie przez tydzień, wynik będzie bardzo zauważalny. Dieta bez soli, pieprzu i konserwantów jest bardzo dobra dla zdrowia.

Jeśli do tej skutecznej diety dodasz ćwiczenia, efekt będzie dwa razy lepszy. Uwierz w siebie, niedługo będziesz mogła podziwiać swój idealny brzuch, wystarczy tylko trochę wytrzymać.

Czytaj: W pierwszy weekend lipca w Wielkopolsce policjanci zatrzymali blisko stu pijanych kierowców!