Tych rzeczy lepiej nie zamawiaj na pierwszej randce

0
955
zdjęcie: pixabay.com

Mówi się, że „przez żołądek do serca”. Na pierwszej rance zawsze chcemy dobrze wypaść – zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jeżeli nie chcesz, aby romantyczna kolacja skończyła się katastrofą, sprawdź czego lepiej nie zamawiać. 

Ten artykuł będzie skierowany do Panów. Czego nie zamawiać na pierwszej randce, aby nie było klapy?

1. Spaghetti

Zagadywanie kobiety, podtrzymywanie rozmowy i walka z wymykającym się spod kontroli makaronem to nie jest dobry pomysł. Jeśli dziewczyna ma poczucie humoru, to obróci to w żart, śmiejąc się, że „ona też zawsze pobrudzi się sosem, jedząc makaron”. Gorzej, gdy nie będzie jej do śmiechu i jeśli przypadkiem poplamisz jej nową sukienkę sosem bolonese. Jeżeli koniecznie chcesz zjeść makaron, zamów lasagne lub ravioli.

2. Czosnek, cebula, szczypiorek i inne produkty spożywcze o nieprzyjemnym zapachu

Jeżeli spodobała Ci się kobietka i planujesz po kolacji ją odwiedź do domu i pocałować, koniecznie nie zamawiaj dania z czosnkiem, cebulą i innymi produktami spożywczymi o nieprzyjemnym zapachu. Inaczej Twoja próba pocałowania skończy się fiaskiem. Nawet ich niewielka ilość w pożywieniu sprawia, że są mocno wyczuwalne. Przejrzyj Menu i wybierz danie przygotowane ze składników o mniej wyrazistym aromacie.

3. Fasola, groch i kapusta

Te warzywa mogą spowodować wzdęcia, a co się z tym wiąże, nie muszę za bardzo tłumaczyć. Jeśli nie chcesz, aby w Twoich jelitach nagromadziły się gazy, które z trudnością powstrzymujesz i które mogą się uwolnić w najmniej oczekiwanym momencie, zrezygnuj na pierwszej rance z bigosu, fasolki po bretońsku i grochówki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: RAKOTWÓRCZE PRZEKĄSKI – LEPIEJ ICH UNIKAJ W SWOJEJ KUCHNI! – f7dobry.com

4. Piwo

Oczywiście piwo możesz sobie zamówić, ale jeżeli chcesz wypaść dobrze przed siedzącą naprzeciwko Ciebie kobietą nie przesadź z ilością zamawianego złocistego napoju z pianką. Inaczej kobieta pomyśli sobie, że traktujesz ją na równi z kolegami. Polecam zamówić coś bardziej wyrafinowanego. Dodatkowo, z punktu widzenia kobiety, nie ma nic gorszego, niż facet, który na pierwszej rance pije piwo i co chwilę gania do łazienki, bo jest w potrzebie.

5. Mocne alkohole

Co prawda, jeden kieliszek sprawi, że atmosfera się rozluźni i zaczniecie się czuć bardziej swobodnie, tylko uważaj, żeby nie zrobiło się za bardzo swobodnie. Mocne alkohole jednocześnie sprawiają, że naczynia krwionośne w Twoim ciele się rozluźniają. A to z kolei wiąże się z obniżeniem ciśnienia krwi, co może spowodować słabsze ukrwienie narządów płciowych. Najrozsądniejszym wyborem jest wino.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl