Ukończenie studiów uczciła zdjęciem z aligatorem

0
723
Studenta uczciła zakończenie studiów zdjęciem z aligatorem.

To nie jest typowe zdjęcie z ukończenia szkoły. Studentka Makenzie Alexis Noland zrobiła sobie specjalne zdjęcie na zakończenie studiów. Aligator nie jest przez przypadek.

21-letnia Makenzie Alexis Noland ubrana w tradycyjny strój absolwencki Texas A&M z absolwencką czapką na głowie pozowała wraz z 4-metrowym aligatorem ważącym ponad 400 kg.

Zdjęcie z „Big Tex”, bo tak nazywa się ten aligator nie jest przypadkowe. Noland studiowała kierunek związany z ekologią dzikiej przyrody i od trzech miesięcy odbywa staż w parku Gator Country. To tam poznała „Big Texa”, z którym się zaprzyjaźniła.

Widzę się każdego dnia z Big Tex, codziennie go karmię”, powiedziała.

Chciałam tylko pochwalić się tym, co robiłam codziennie podczas trzymiesięcznego stażu. Jestem dumna, że ukończyłam Texas A&M. Połączenie tych dwóch rzeczy jest po prostu niesamowite”.

Przez całe życie wiedziałam, że chcę pracować ze zwierzętami. Ludzie zawsze mówili mi, że nigdy nie będę zarabiać dużych pieniędzy, ale pod koniec dnia będę szczęśliwa, więc chcę zrobić karierę w tej dziedzinie” – dodała Noland.

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Czytaj: 23 malutkie dzikie zwierzątka, które skradną Twoje serce!

Zdjęcie: facebook.com
Zdjęcie: facebook.com

Czytaj: Przy wybrzeżu Luizjany dostrzeżono różowe delfiny!