Usunęła sobie 4 żebra, żeby mieć najwęższą talię świata. Niedawno urodziła dziecko.

0
1014
zdjęcie: Instagram

Kiedyś coś, co było szokujące i nienormalne, dziś jest na porządku dziennym. Ludzie na całym świecie ciągle głupieją i jest to już stały trend.

Naukowcy zaobserwowali stały spadek ilorazu inteligencji IQ u ludzi. Wyniki badań pokazują, że ludzie stają się coraz głupsi. Teorię ewolucji zwiększenia pojemności czaszki, a wraz z tym i mózgu nie zaobserwowano i obalono tę przewidywaną teorię. Zamiast tego kolejne badania naukowców wskazują, że świat ogarnia globalne ogłupienie.

Kobieta usunęła 4 żebra, żeby mieć węższą talię

31-letnia Sophia Vegas została okrzyknięta kobietą z najwęższą talią świata. Co ciekawe, urodziła dziecko. Choć większość ludzi i większość lekarzy uważała, że ciąża będzie zagrażać jej życiu oraz życiu dziecka, ona udowodniła, że są w błędzie i na szczęście urodziła zdrowego dzidziusia.

Metamorfoza kobiety

Logiczne jest, że najwęższa talia świata pochodzącej Sophie Vegas z Niemiec to nie zasługa Matki Natury, tylko zasługa lekarzy. Nasza bohaterka wymarzyła sobie być posiadaczką najwęższej talii na świecie i uparcie dążyła do celu.

Aby to osiągnąć usunęła sobie 4 żebra. Rzeczywiście wpłynęło to na zmianę jej wyglądu, pytanie tylko, czy warto? Od tego momentu talia kontrowersyjnej gwiazdy mierzyła tylko 47 centymetrów obwodu. Kobieta specjalnie podkreśla swoją talię przylegającymi do ciała ubraniami.

Usunięcie czterech żeber to nie jedyna ingerencja w swoje ciało. Kobieta również zdecydowała się na operację nosa i piersi, które powiększyła do rozmiaru 70K. Jej wygląd jest całkowitym zaprzeczeniem pojęcia „naturalność”.

W lutym kobieta urodziła dziecko. W czasie ciąży Sophia przytyła 14 kg, które jednak udało jej się zrzucić w ciągu dwóch miesięcy. Przyznała, że jest z tego powodu zadowolona, jednak bardziej cieszy ją fakt, że została mamą. Napisała, że nowa rola w życiu sprawia, że jest bardzo szczęśliwa i uwielbia swoje nowe życie.

Jak po porodzie zmieniło się ciało Sophie?

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na jej profilu na Instagramie. Kobieta regularnie publikuje zdjęcia i prowadzi życie w mediach społecznościowych, jak większość gwiazdek w dzisiejszym świecie.

Więcej informacji o Sophie Vegas i jej partnerze, który niedawno został ojcem, znajdziesz tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lalki niemowlaki, które śmieją się, płaczą i oddychają – zastąpią prawdziwe dzieci?

Interesujesz się sportem? Zapraszam do f7sport.pl