Uwaga dla wszystkich żon! Złote zasady postępowania, które wpływają na czyny Twojego męża

0
545

W dzisiejszych czasach nie jest tajemnicą, że za każdym sukcesem mężczyzny stoi jego kobieta.

Co więcej, jedna prosta mądrość mówi: Ty sama „tworzysz” swojego mężczyznę (męża, narzeczonego, chłopaka, kochanka).

Jeśli Twój mężczyzna przez cały dzień leży na kanapie i nie kiwnie nawet palcem, lub ucieka z domu do baru, upijając się każdego weekendu, być może to Twoje działania i słowa są tego powodem.

Nie, nie próbuję oskarżać kobiety o wszystkie grzechy śmiertelne, zwłaszcza o przestępstwa i uzależnienia mężczyzn. Psycholog Olga Valyaeva bardzo jasno wytłumaczyła na podstawie prawdziwych przykładów, w jaki sposób zachowanie mężczyzny bezpośrednio zależy od tego, jaka jest kobieta w jego życiu.

Czytaj: Jak zwiększyć poczucie własnej wartości? Jest na to 7 sprawdzonych sposobów

Często kobieta nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ma wpływ na mężczyznę. A teraz pomyśl o tym: jeśli nagle miałabyś szczęście i złapałabyś złotą rybkę, która spełni Twoje trzy życzenia, marnowałabyś tę wyjątkową szansę na jakieś bzdurne życzenia? Mało prawdopodobne. Tak więc, jeśli udało ci się znaleźć fajnego faceta, nie marnuj czasu na złe rzeczy.

Jak żona wpływa negatywnie na męża:

1.Jeśli żona jest zbyt aktywna poza domem – mąż staje się pasywny, spędza dni i noce przed telewizorem. Nawet jeśli jest duszą firmy, odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą lub działaczem publicznym.

2. Jeśli żona stale „kontroluje mózg i myśli męża” staje się on albo pantoflarzem, pozwalając kobiecie zawsze na wszystko, albo ucieka się do przemocy fizycznej.

3. Jeśli żona nie chce słuchać męża i stale się z nim kłóci, staje się on rodzajem stworzenia bezkręgowego, niezdolnego do podejmowania ważnych decyzji.

4. Jeśli żona jest zawsze obrażona, mąż reaguje gniewem.

5. Jeśli żona zdradza, nawet mentalnie, mąż staje się skąpy. Po co wydawać pieniądze na kobietę, która w każdej chwili może odejść do innego?

6. Jeśli żona nie pozwala mężowi angażować się w prawdziwe „sprawy mężczyzn”, zaczyna on znajdować ukojenie w grach hazardowych, alkoholu i paleniu.

7. Jeśli żona nie otworzy się na męża, nie okaże mu czułości i nie troszczy się o niego, mąż często wchodzi w świat gier komputerowych lub szuka pieszczot u innych kobiet.

8. Jeśli żona jest przyzwyczajona do tego, że sama za wszystko bierze odpowiedzialność i nie pozwala mężowi podejmować decyzji, staje się on nieodpowiedzialnym mężczyzną.

9. Jeśli żona nie otworzy serca na męża, staje się on chciwy. Nie dziw się, że teraz nic ci nie daje, nawet jeśli kiedyś był niesłychanie hojny, wręczał ci prezenty, kwiaty prawie co tydzień.

Jak żona może pozytywnie wpłynąć na męża:

1.Jeśli żona stara się uratować rodzinę, również w duszy męża wkrótce narodzi się takie pragnienie.

2. Jeśli żona ufa swojemu mężowi i akceptuje jego działania – chętnie bierze on żonę pod swoje skrzydła.

3. Jeśli żona otwiera serce na męża, staje się on hojny i zaczyna szukać wszelkich powodów, aby ją rozpieszczać.

4. Jeśli żona akceptuje temperament i charakter męża – stara się on ją zadowolić i pocieszyć, nie chce nigdy jej zdenerwować.

5. Jeśli żona jest uczciwa wobec męża, nie oszukuje go, mąż również nie ma powodów, by okłamywać ukochaną lub ją zdradzać.

6. Jeśli żona szanuje swojego męża, staje się on bardziej pewny siebie, inni też uważają go za autorytet.

Zamiast kłócić się i próbować „kontrolować” swojego mężczyznę na każdym kroku, poświęć energię i czas na to, aby Twój mąż był zdrów fizycznie i psychicznie, skup się na wspólnym spacerowaniu i podróżowaniu, oglądaniu wspólnie filmów, spędzaniu wspólnie czasu. Wkrótce zobaczysz, że Twój związek staje się silniejszy, a uczucia zapłoną z nową energią.

Udostępnij ten post wszystkim znajomym, być może pomoże to uratować rodzinę.

Czytaj: Na ulice Poznania wyjadą nowe autobusy elektryczne