Victoria Beckham mówi, że bycie „chudym” jest „staromodne”

0
413
Victoria Beckham mówi, że próba bycia szczupłą to „staromodna postawa” i że kobiety „chcą wyglądać zdrowo i kształtnie”. Źródło: Grazia

Victoria Beckham mówi, że bycie „chudym” jest „staromodne”, mówi, że „współczesne kobiety chcą mieć piersi i tyłek”.

„W dzisiejszych czasach kobiety chcą wyglądać zdrowo i krągłe” – powiedziała Victoria Beckham, która również podzieliła się swoją nową pasją – podnoszeniem ciężarów.

Victoria Beckham szczerze opowiada o tym, jak jej zdaniem zmieniły się standardy piękna.

W nowym wywiadzie z „Grazia”, 48-latka otworzyła się na temat swojego spojrzenia na wizerunek ciała i nowej podróży fitness. Piosenkarka, która została projektantką, powiedziała, że bycie „chudym” nie jest już tym, czego pragnie większość kobiet.

„To staromodna postawa, chęć bycia naprawdę szczupłą. Myślę, że dziś kobiety chcą wyglądać zdrowo i kształtnie. Chcą mieć piersi i tyłek” – powiedziała gazecie „Grazia”.

Czytaj: Pierwszy cyrkularny butik we Wrocławiu

Źródło: Instagram

Beckham zmieniła nastawienie w tej kwestii podczas jej podróży do Florydy, gdzie widziała inne kobiety prezentujące dumnie swoje kształty, mając nadzieję, że jej córka Harper będzie w stanie tak samo robić pewnego dnia. To właśnie na Florydzie Beckham przekonała się, „jak kobiety naprawdę wyglądają i chcą wyglądać”.

„W Miami jest wiele naprawdę krągłych kobiet i one są z tego dumne” – przekonuje Victoria. „Chodzą po plaży w Miami w skąpych strojach i wyglądają fantastycznie. Eksponują swoje ciała z taką pewnością siebie. Uważam, że zarówno ich postawa, jak i styl są naprawdę wyzwalające. A jako matka uwielbiałam to, że Harper była w pobliżu kobiety, które naprawdę celebrowały swoje kształty i cieszyły się z tego, jak wyglądają”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Wraz z 10-letnią Harper, Beckham jest także mamą 23-letniego Brooklyna, 19-letniego Romeo i 17-letniego Cruza z mężem Davidem Beckhamem.

Źródło: Instagram

Beckham powiedziała, że gdy dorosła, znalazła równowagę w swojej podróży do zdrowia i sprawności i wie, co jest dla niej dobre.

„Nie chodzi o bycie w określonym rozmiarze” – wyjaśniła. „Chodzi o to, aby wiedzieć, kim jesteś i być szczęśliwym z tego, kim jesteś. Znalazłam własną równowagę między chęcią zabawy a dyscypliną w kwestii zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Kiedy jesteś młodsza, walczysz z tą równowagą, ale będąc starszym, dotarłam do miejsca, w którym wiem, jak ta równowaga wygląda. Po prostu wiem, co się u mnie sprawdza.”

Beckham powiedziała, że to, co jej się przydarzyło, to zmiana rutyny fitness z „ton cardio” na podnoszenie dużych ciężarów przez pięć lub sześć dni w tygodniu z mężem i osobistym trenerem, co sprawia, że czuje się dumna ze swojego ciała.

Źródło: Instagram

„Zawsze trochę bałam się ciężarów, ale okazuje się, że je kocham” – wyjaśniła. „Mam nawet te specjalne rękawiczki do podnoszenia! Dobrze jest zmienić wszystko i zgadywać swoje ciało na nowo. Mam teraz o wiele większe napięcie mięśniowe”.

Ciekawostką jest, że projektantka niedawno wypuściła na rynek linię ubrań „plus size” VB Body, w której znajdują się sukienki.

Każda kobieta chce ładnego, krągłego tyłka, prawda? – stwierdziła Beckham. „Im jesteś bardziej krągła, tym lepiej będą na Tobie wyglądały moje sukienki VB Body.”

Czytaj: Dolce & Gabbana pierwszą luksusową marką oferującą ubrania plus-size