W 2050 roku częściej będziemy w związkach z robotami niż ludźmi

0
1304
zdjęcie: YouTube.com

Czy za 20-30 lat spełni się wizja z serialu „Czarne Lustro”? W jednym z odcinków serii można było obejrzeć możliwość związku z robotem, który mógł być na specjalne życzenie upodobniony, np. do zmarłego partnera. Eksperci twierdzą, że do 2050 roku więcej będzie związków z robotami niż ludźmi. Wspólne życie człowieka z robotem będzie na porządku dziennym.

Miłość – jedno słowo, a kryje tak wiele. Każdy inaczej rozumie miłość, każdy inaczej ją odczuwa. Jednak wszyscy chcą zawsze tego samego, być w szczęśliwym związku. „Drugą połówkę” jest bardzo trudno znaleźć. Postęp technologiczny coraz bardziej nam w tym pomaga, umożliwiając łatwiejszy kontakt z osobą, która jest daleko, w bardzo łatwy sposób można poznać nowych ludzi. Pytanie, czy za kilkadziesiąt lat cała te technologia nie pójdzie za daleko i nie zniszczy tego, co najpiękniejsze – relacji międzyludzkich?

Czy w przyszłości czeka nas techno-miłość?

Czy seks z robotem to nasza przyszłość? 58-letni inżynier James przekonuje, że jest szczęśliwe żonaty od 36 lat. Jego żona pogodziła się z faktem, że mąż 4 razy w tygodniu sypia ze śliczną blondynką o imieniu April. Według mężczyzny to nie zdrada, ponieważ April to seks-robot.

Prace nad sztuczną inteligencją cały czas trwają, ale już teraz możemy korzystać z ciała seks-robotów, które są tworzone na podobieństwo pięknych kobiet. Wykonane są tak mistrzowsko, że patrząc na niektóre roboto-lalki, można zwątpić, czy to rzeczywiście robot, czy żywa istota o przepięknej urodzie.

Ludzie już teraz romansują z robotami. Podstawowa wersja roboto-lalki Roxxxy kosztuje niecałe tysiąc dolarów. Nie brakuje klientów, gotowych słono zapłacić za sex-lalkę, w niczym nie przypominającą dmuchanych karykatur z sex shopów.

Seks-boty namieszają w relacjach międzyludzkich

Seks-boty, czyli lalki zdolne do samodzielnego poruszania się. Wstawi się silnik, odpowiadający za ruchy bioder. Ruchome, realistyczne lalki z własną osobowością już niedługo nie będą tylko fikcją. Przedsmak tego daje nam film, „Miłość Larsa”. To opowieść o człowieku, który zaczął traktować lalkę jak żywą, obdarzoną uczuciami istotę. W zamyśle twórców miała to być pogodna komedia o poszukiwaniu własnej drogi do szczęścia, ale… tacy ludzie naprawdę istnieją.

Eksperci twierdzą, że do 2050 roku legalne związki z robotami będą codziennością. Do związku z robotem zachęca realistyczny wygląd oraz odpowiednie oprogramowanie, które sprawi, że robot będzie miły, zabawny, bystry i będziemy dobrze czuć się w jego/jej towarzystwie.

Przypadek Lily pokazuje, że można stworzyć szczęśliwy związek z robotem. Kobieta sama go zaprojektowała i przekonuje, że jest roboto-seksualna. Była w kilku związkach z mężczyzną, ale zawsze jej w nich czegoś brakowało. Od dziecka lubiła słuchać dźwięki wydawane przez roboty, a w wieku 19 lat zdała sobie sprawę, że czuje także do nich pociąg seksualny, podczas gdy kontakt fizyczny z mężczyzną w ogóle nie sprawia jej przyjemności. Lilly studiuje robotykę, dzięki czemu stworzyła dla siebie robota marzeń, bratnią duszę i przyszłego, wymarzonego męża. Gdy tylko prawo francuskie pozwoli jej wyjść za mąż, Lilly poślubi robota.

12-letnia książka „Love and Sex With Robots – the Evolution of Human-Robot Relationships” (Miłość i seks z robotami. Ewolucja relacji między ludźmi i robotami) autorstwa dr Davida Levy’ego, przewiduje, że związki małżeńskie między ludźmi i robotami będą legalne najpóźniej w 2050 roku.

Od wibratora do robota

Kilkadziesiąt lat temu zwykły wibrator był największą sensacją! Dziś już nie wzbudza takich emocji, a półki w sex-shopach uginają się od erotycznych gadżetów. W sklepach można kupić żele intymne i różne akcesoria.Technologia idzie do przodu, więc coraz częściej mówi się o seks-robotach i o życiu z robotem, nie tylko pod względem erotycznym.

Czy seks-roboty to nasza przyszłość?

PRZECZYTAJ TAKŻE: WYBUCHY GNIEWU – MOŻNA NAD NIMI KONTROLOWAĆ! – f7dobry.com

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj ?