W dniu ślubu syna kobieta dowiaduje się, że Panna Młoda jest jej córką

0
495

W dniu ślubu syna kobieta dowiaduje się, że Panna Młoda jest w rzeczywistości jej dawno zaginioną córką.

W Chinach kobieta odkrywa, że narzeczona jej syna jest jej dawno zaginioną córką.

Kobieta odnalazła swoją dawno zaginioną córkę na weselu syna w chińskiej prowincji Jiangsu. Co robiła córka na weselu? Cóż, wychodziła za mąż za syna kobiety! Więc czy to uczyniłoby z niego jej brata? Dowiedzmy się.

Kiedy mama Pana Młodego zauważyła znamię u Panny Młodej, kobieta podeszła do rodziców Panny Młodej i zapytała ich, czy adoptowali oni ją ponad dwie dekady temu.

Rodzina Panny Młodej była zszokowana, gdy kobieta o to spytała, ponieważ było to tajemnicą. Jednak ujawnili kobiecie, że ich córka została znaleziona przez nich jako dziecko na poboczu drogi wiele lat temu. Przyjęli ją i wychowali jako swoją.

Przytłoczona tą szokującą informacją Panna Młoda rozpłakała się i chciała dowiedzieć się więcej o swoich biologicznych rodzicach. Powiedziała, że spotkanie z jej biologiczną matką było „szczęśliwsze niż sam dzień ślubu”.

Mothership

Czy ślub się odbył i zmienił się w odcinek z Gry o tron? Cóż, niezupełnie.

W związku z tym, że Panna Młoda nie może poślubić własnego brata, zapanował chaos. Jednak mama Pana Młodego ujawniła, że nie ma sprzeciwu wobec ich małżeństwa, ponieważ Pan Młody również został adoptowany, więc oboje nie byli spokrewnieni.

Kobieta ujawniła, że adoptowała chłopca po tym, jak straciła wszelkie nadzieje na znalezienie jej zaginionej córki, mimo że szukała jej przez lata.

Panna Młoda/córka poczuła ulgę, wiedząc o tym, i para kontynuowała rytuały weselne.

Czytaj: Para w wieku 80 lat świętuje 60. rocznicę ślubu sesją zdjęciową w oryginalnych strojach ślubnych!

Mothership

Niewiarygodnie dziwna historia, prawda?

Czytaj: Chińczycy kopiują zachodnie miasta: Manhattan

johannesfloe.com – Art to remember