W Japonii kupisz poduszki na klatkę piersiową, aby mieć mięśnie bez wychodzenia na siłownię.

0
931
Dzięki temu trikowi mężczyzna wygląda na umięśnionego bez żadnych ćwiczeń. Zdjęcie: Cholmo/Amazon.

Czy widzieliście filmy, w których aktorzy mają nadwagę, a potem muszą ciężko pracować, aby wyrzeźbić sobie sześciopak do następnej roli w nadchodzącym filmie? To seksowne ciało można uzyskać bez żadnego treningu i intensywnych ćwiczeń na siłowni. Wystarczy zakupić poduszki na klatkę piersiową z Japonii.

Na końcu artykuł zobaczysz, jak zwykły człowiek może zamienić się w Spider-Mana!

zdjęcie: Cholmo / Amazon  

Jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy zawsze chcieli mieć wyrzeźbione ciało, którzy ciężko ćwiczyli na siłowni, aby mieć muskularne ciało, jednak po jakimś czasie wywieszasz białą flagę, nie jest jeszcze wszystko stracone. Dzięki tym poduszkom możesz mieć wyćwiczoną klatkę piersiową.

zdjęcie: Cholmo / Amazon  

Te poduszki na klatkę piersiową to produkt Cholmo, który można zakupić na Amazon w Japonii. Wkładasz to pod ubranie i voilà – powstaje złudzenie muskularnej piersi. Nie musisz się martwić, że będzie to widoczne pod ubraniem, ponieważ możesz zakupić w dwóch kolorach: beżowym i czarnym.

zdjęcie: Cholmo / Amazon  

Produkt wykonany jest z nylonu i gąbki. Producent zapewnia, że poduszki nie spadną ani się nie przesuną nawet, jak będziesz biegać.

zdjęcie: Cholmo / Amazon  

PRZECZYTAJ TAKŻE: „Otona maki” – nowa, dość szokująca terapia z Japonii

Aby jeszcze bardziej wypromować przedmiot, Cholmo dodaje, że noszenie tych poduszek na klatce piersiowej motywuje do rozpoczęcia ćwiczeń. To dlatego, że mężczyźni doświadczają tego, jak to jest mieć taką wyrzeźbioną klatkę piersiową.

I na koniec zobaczcie, jak zwykły człowiek może przekształcić się w Spider-Mana.

zdjęcie: shopping.yahoo.co.jp

Skoro kobiety powiększają sobie usta, robią żelowe paznokcie, przedłużają rzęsy, powiększają piersi to mężczyźni też mogą chociaż na chwilę powiększyć sobie rozmiar klatki piersiowej. Mężczyźni – jesteście usprawiedliwieni w oczach kobiet 😉

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7krakow.pl. Znajdziesz tam wiele ciekawych artykułów.