W przeszłości pomarszczona szyja i obwisłe ramiona. Ten lek zdenerwuje chirurgów plastycznych

0
861
Zdjęcie: Getty Images

Chuda, zwiotczała skóra na rękach, szyi, brzuchu i udach to częste zjawisko u kobiet powyżej 45 lat.

Fascynacja dietami, nagła utrata masy ciała, zaburzenia hormonalne – wszystko to wpływa na stan skóry, ponieważ z wiekiem komórki nie są już w stanie zregenerować się tak szybko, jak wcześniej.

Istnieje jednak narzędzie, które przy regularnym stosowaniu może napisać skórę i przywracać jej elastyczność.

Olejek kamforowy to popularny i skuteczny produkt do pielęgnacji skóry i włosów. Służy do usuwania trądziku, usuwania blizn, wygładzania zmarszczek, przyspieszania wzrostu włosów. Dzięki bogatemu składowi i zdolności do stymulowania komórek do odnowy, ten produkt daje doskonały efekt, aby napiąć skórę.

Ostrzeżenie! Olejku kamforowego nie należy stosować u pacjentów z padaczką. Kamfora łatwo podrażnia skórę wrażliwą, a nałożona na skórę twarzy może powodować zatrzymanie oddechu.

Czytaj: 4 ćwiczenia na seksowne ramiona dla kobiet. Wystarczy 5 minut.

Kawa (a raczej kofeina) – wierny pomocnik dla tych, których skóra straciła elastyczność i zaczęła się starzeć. Kofeina aktywuje procesy metaboliczne, wzmacnia i poprawia elastyczność skóry. Zapobiega rakowi skóry.

Glinka kosmetyczna występuje w kilku rodzajach o unikalnych właściwościach: biała, niebieska, zielona, różowa, czerwona i czarna. Wszystkie kolory dają wyraźny efekt ściągający, ale do zmniejszenia objętości nadaje się glinka niebieska i czarna. Możesz kupić glinkę kosmetyczną za niewielkie pieniądze w dowolnej aptece.

Składniki:

  • 2 łyżeczki fusów z kawy
  • 0,5-1 łyżeczka olejku kamforowego
  • 2 łyżeczki glinki kosmetycznej

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Przygotowanie:

1.Należy rozcieńczyć glinkę kosmetyczną zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Powinna powstać masa o konsystencji gęstej śmietany.

2. Do glinki należy dodać fusy z kawy i olejek kamforowy. Ilość olejku jest indywidualna i zależy od wrażliwości skóry. Najlepiej na początek dodaj 0,5 łyżeczki.

3. Nałóż powstałą mieszankę na skórę, owiń ciało folią spożywczą, załóż coś, co zapewni efekt termiczny. Trzymaj to na ciele 30-40 minut, następnie spłucz ciepłą wodą i nałóż krem odżywczy.

Wykonanie 10 takich zabiegów (2-3 na tydzień) pomoże ci napiąć skórę. Efekt będzie widoczny już po pierwszej procedurze: znienawidzona luźność skóry zniknie, a dzięki przywróceniu równowagi wilgoci, skóra stanie się gładka i elastyczna.

Czytaj: W Krakowie w lipcu powiększy się strefa płatnego parkowania