W przyszłym roku Islandia otworzy lagunę z pływającym barem i niesamowitymi widokami

0
628

Do tej pory rok 2020 był najgorszym rokiem dla entuzjastów podróży, ale wielu z nas ma wysokie oczekiwania względem 2021 roku. Jedno miejsce na Islandii zapowiada się bardzo ciekawie!

Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku, zamiast utknąć między czterema ścianami, wielu z nas będzie mogło podróżować i odkrywać nieznane miejsca.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie warto bezpiecznie się wybrać, gdy koronawirus się skończy, mamy dla Ciebie świetną propozycję: Sky Lagoon na Islandii.

Więcej informacji: Facebook | Instagram | twitter.com | skylagoon.com

Planujesz już wyjazdy na 2021 rok? Oto pomysł – oszałamiające Sky Lagoon na Islandii, które zostanie otwarte w przyszłym roku.

Sky Lagoon

Sky Lagoon, położone w porcie Kársnes, Kópavogur, bardzo blisko stolicy Reykjaviku, to zupełnie nowe miejsce nad oceanem, które zostanie otwarte wiosną 2021 roku.

Sky Lagoon

Nowa laguna obiecuje, że „umożliwi gościom łączenie się z umysłem, ciałem i duchem za pomocą promienistych mocy wód geotermalnych, podziwiając tak imponujące widoki na ocean”. Brzmi fascynująco, prawda? Czekaj, jest coś więcej. Będzie tam również jedyny w swoim rodzaju pływający bar i restauracja.

Czytaj: Zdjęcia koni w hipnotyzującym krajobrazie islandzkim

Sky Lagoon

Laguna znajduje się na tle Oceanu Atlantyckiego w połączeniu z nieograniczoną 70-metrowym basenem infinity.

Sky Lagoon

Jeśli widok oceanu nie jest dla Ciebie wystarczający, widoki zachodów słońca, wschodów słońca, zorzy polarnej i gwiazd zapewnią magiczne doświadczenie.

Islandczycy uwielbiają relaksować się w wodach geotermalnych, dlatego Sky Lagoon idealnie wpasuje się w krajobraz: elementy architektoniczne mają przypominać tradycyjne domy torfowe charakterystyczne dla Islandii.

Sky Lagoon

Niewątpliwie odwiedzający będą mogli podziwiać najbardziej oszałamiające zabytki, jakie ma do zaoferowania jeden z najbardziej malowniczych krajów na świecie!

Sky Lagoon

Sky Lagoon będzie obsługiwane przez Pursuit, firmę świadczącą usługi hotelarskie, która zapewnia zbiór inspirujących i niezapomnianych wrażeń w kultowych miejscach. Firma ma jeszcze ogłosić dokładną datę uruchomienia laguny.

Czytaj: Jaskinie na Islandii. Wyglądają jak nie z tego świata!