Wiewiórka zapełniła każdy zakamarek samochodu orzechami włoskimi

0
379
Zdjęcie: Bill Fischer/Facebook

Mężczyzna z Północnej Dakoty musiał rozebrać na części swojego Chevroleta Avalanche, aby dotrzeć do setek orzechów włoskich, którymi wypełniła go pracowita wiewiórka po tym, jak zostawił zaparkowany samochód pod drzewem orzecha włoskiego.

Po powrocie do domu z czterodniowej podróży służbowej na początku tego miesiąca, Bill Fischer, sprzedawca ubezpieczeń z Fargo w Północnej Dakocie, stwierdził, że jego samochód osoby typu pickup Chevrolet Avalanche jest wypełniony po brzegi orzechami włoskimi.

Najwyraźniej ruda wiewiórka, która przebywa w sąsiedztwie Billa, nie może się oprzeć orzechom włoskim z pięknego drzewa i każdej jesieni zbiera je, i przechowuje na zimę.

Problem polega na tym, że z jakiegoś powodu zawsze wybiera samochód Billa jako magazyn i w tym roku nie było inaczej. W rzeczywistości było gorzej niż zwykle, z około 42 galonami orzechów włoskich zapchanych w całym samochodzie.

„Musiałem ściągnąć błotniki i wyjąć wszystkie orzechy włoskie” – powiedział Bill.

Od 2013 roku wiewiórka używa samochodu Billa Fischera jako magazynu orzechów włoskich, napełniając go orzechami wielkości cytryn.

56-latek twierdzi, że jego samochód ma zdecydowanie to coś, co wiewiórka lubi, ponieważ w pobliżu drzewa orzecha włoskiego jest wiele innych samochodów. Mężczyzna nawet dla próby zaparkował samochód dalej od drzewa. Futrzany zwierzak i tak odnalazł samochód i zapełnił go orzechami włoskimi.

Czytaj: Nowy gatunek wiewiórki, razem z ogonem ma prawie metr długości!

Zdjęcie: Bill Fischer/Facebook

Wiewiórka w tym roku ustanowiła rekord pod względem ilości orzechów. Po powrocie do domu z podróży służbowej sprzedawca ubezpieczeń stwierdził, że jego samochód jest pełen po brzegi orzechami włoskimi.

Komora silnika, błotniki, wszystko byłe wypchane orzechami włoskimi. Mężczyzna napełnił 6 siedmiolitrowych wiader zapasem wiewiórki, więcej niż kiedykolwiek wcześniej, i wciąż jest kilka miejsc, do których nie może dosięgnąć.

Czytaj: Poznań: powstaną kolejne pływające ogrody

Zdjęcie: Bill Fischer/Facebook

Przez lata Bill Fischer nauczył się czekać, aż nie będzie już więcej orzechów pod drzewem, aby rozpocząć sprzątanie swojego Chevroleta Avalanche, w przeciwnym razie wiewiórka ukryje w nim tylko orzechy, gdy tylko mężczyzna oddali się od samochodu. Komora silnika to jej ulubione miejsce, ale wiewiórka orzechy włoskie umieści tam, gdzie się zmieszczą.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: Bill Fischer/Facebook

Bill opublikował zdjęcia z tegorocznego rekordowego zbioru wiewiórki na swojej stronie na Facebooku, gdzie natychmiast zdjęcia stały się bardzo popularne. Szczerze mówiąc, jest to ogromny skarb dla jednej wiewiórki.