Wszyscy zazdrościli tej babci silnego małżeństwa. Zdradziła „sekret”, jak zachować rodzinę w całości

0
692

W dzisiejszych czasach trudno zachować jest trwałe małżeństwo. Rady pewnej babci dotyczące związku pomogą ci zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów małżeńskich i stania się kolejną figurą w statystyce rozwodowej.

Jeśli masz babcię, warto czasami z nią porozmawiać na różne tematy. Ku zdziwieniu, często łatwiej jest komunikować się z babcią niż z rodzicami. Babcia nigdy nie oskarża ani nie potępia i zawsze udziela bardzo przydatnych rad.

Pewnego razu zapytałam pewną babcię, jak poznała swojego męża i jak udało jej się stworzyć tak zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Byłam gotowa usłyszeć cokolwiek, ale z pewnością nie spodziewałam się takiej odpowiedzi. 

Babcia powiedziała, że ​​kiedy się zakochała, po prostu przyszła i powiedziała jemu o swoich uczuciach. Bez intryg, zalotów, po prostu wyszła i powiedziała, co czuje jej serce. Potem zaczęli się spotykać, wzięli ślub i urodziła się im córka. Słowa babci wciąż wirują w mojej głowie: „Mężczyzna jest jak dziecko, 9 na 10 wskazówek nie zrozumie, a jeśli zrozumie i zrobi, i tak nie będzie tak, jak powinno być. Jeśli chcesz czegoś od mężczyzny, powiedz to wprost, tak jak jest”.

Czytaj: Ona ma 106 lat, on 107. Świętowali 81 rocznicę małżeństwa!

To działa!

„Skąd mam wiedzieć, czy mężczyzna naprawdę mnie kocha, czy nie?” zapytałam ją kiedyś. I tym razem odpowiedź mnie zaskoczyła – „alkohol pokaże”. Poradziła mi, żeby mężczyznę lekko upić alkoholem.

Co trzeźwy ma na myśli, pijany ma na języku

Jeszcze kilka rad babci, które działają w 100%:

  • Nawet jeśli się pokłócicie, zawsze śpijcie w jednym łóżku.
  • Głodny mężczyzna jest zły. Jeśli coś chcesz od niego, najpierw go nakarm.
  • Nie zatrzymasz mężczyzny na siłę, jeśli będzie chciał, i tak pójdzie.
  • Miłość może z czasem ustąpić, ale żaden normalny mężczyzna nie ucieknie z czystego i kochającego domu.

Myślę, że warto posłuchać rad kobiety, która mieszka z jednym mężczyzną pod jednych dachem prawie 60 lat. Jej rady są jak wskaźnik, który prowadzi do właściwych, zdrowych relacji rodzinnych. 

Czytaj: Na ulice Poznania wyjadą nowe autobusy elektryczne

Blue link: https://www.tbgtechco.com