Wybierz drzewo i dowiedź się, jakie zmiany czekają Cię w Nowym Roku

0
7526
Psychologia koloru mówi o emocjach.

Wiele osób uwielbia testy psychologiczne, przyznam szczerze, że ja również. Niektórzy robią takie testy, aby coś zweryfikować, inni chcą coś zrozumieć, a niektórzy po prostu lubią się bawić lub wykorzystać wynik, aby znaleźć inspirację do czegoś, co muszą zrobić.

Przygotowałam dla Ciebie test oparty na psychologii kolorów. Może ujawnić ci coś nowego. Ponadto jego wyniki będą odzwierciedlać Twoje ukryte życzenia dotyczące Nowego Roku.

Popatrz na poniższe zdjęcie. Wybierz 1 drzewo do swojego ogrodu. Bądź uważny i słuchaj swojego wewnętrznego głosu.

© depositphotos

Drzewo wybrane? Teraz możesz zacząć czytać o wynikach.

1. Dąb

© depositphotos

Najprawdopodobniej należysz do osób, które zawsze myślą, że szklanka jest do połowy pełna. Dla Ciebie życie to wielka przygoda pełna nieoczekiwanych rzeczy.

W Nowym Roku nadejdą przyjemne i znaczące wydarzenia, ponieważ jesteś otwarty na nowe wrażenia i gotowy na zmiany. Nie będziesz musiał czuć się skrępowany lub ograniczony przez okoliczności. Pasjonujesz się nowymi osiągnięciami, a każde z nich przyniesie kolejną miłą niespodziankę.

2. Modrzew

© depositphotos

Być może bycie niezależnym jest tym, co Cię definiuje. Nie ma dla Ciebie ograniczeń, które mogą stanąć na drodze wyboru własnej ścieżki.

Twoje zdolności artystyczne najprawdopodobniej spowodują wzrost dochodów w Nowym Roku. Nie musisz się bardzo starać, aby osiągnąć sukces w pracy: wszystko, co musisz zrobić, to trzymać się swoich zasad i opinii, a dostaniesz to, czego pragnąłeś od tak dawna.

3. Klon

© depositphotos

Jesteś osobą wrażliwą. Spędzasz znacznie więcej czasu niż inni ludzie, myśląc o sobie i otaczającym Cię świecie.

W Nowym Roku pojawi się w Twoim życiu osoba, z którą zbudujesz harmonijny romantyczny związek. Nawet jeśli jesteś osobą samowystarczalną i rzadko się nudzisz, Twoje życie stanie się jaśniejsze i bardziej pełne przygód.

Czytaj: Test: znajdź wszystkie błędy w tych 11 ilustracjach

4. Olcha

© depositphotos

Prawdopodobnie jesteś osobą bardzo praktyczną i zrównoważoną. Bycie z Tobą jest bardzo wygodne, ponieważ jesteś niezawodny.

Nawet jeśli jesteś naturalnie silną osobą, czasami nie lubisz, gdy ludzie postrzegają Cię jako osobę wrażliwą. Dlatego możesz mieć problemy z budowaniem relacji z płcią przeciwną. Jednak w Nowym Roku nadchodzą dobre rzeczy. Spotkasz osobę, która doceni Twoją dobroć i nie będzie próbowała jej używać.

5. Mirt

© depositphotos

Być może jesteś osobą pewną siebie. Wszystko w Twoim życiu jest pod kontrolą, nigdy nie liczysz na szczęście i polegasz wyłącznie na własnych umiejętnościach.

Nigdy niczego nie odkładasz i czujesz satysfakcję dopiero po zakończeniu. Ludzie wokół Ciebie czują, że jesteś silny i bardzo Cię lubią. Dzięki Twojej wytrwałości i odpowiedzialności w Nowym Roku awansujesz, co jest logicznym wynikiem po całym wysiłku.

6. Śliwka domowa

© depositphotos

Najprawdopodobniej jesteś spokojną i rozsądną osobą. Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi, ale lubisz też być sam.

Czasami po prostu potrzebujesz chwili samotności, aby pomyśleć o sensie życia i odpocząć od świata zewnętrznego. I choć potrzebujesz swojej prywatnej przestrzeni, nadchodzi bardzo ważne wydarzenie, w którym spotkasz osobę, na którą otworzysz swoją duszę. I to nie będzie błąd.

7. Lipa

© depositphotos

Najprawdopodobniej jesteś osobą pewną siebie i analityczną, na której ludzie mogą polegać. Twoja wrażliwość zawsze pomaga ci zrozumieć, co jest naprawdę ważne.

Osoby, które nie są tak spostrzegawcze i uważne jak Ty, prawdopodobnie popchną do Ciebie osobę, którą naprawdę docenisz. To będzie osoba, której wyczucie stylu będzie równie wyrafinowane jak Twoje. Dla tej osoby kultura będzie odgrywać bardzo dużą rolę.

8. Kasztan

© depositphotos

Prawdopodobnie inni myślą, że jesteś marzycielem i romantyczną osobą. Nie chcesz traktować rzeczy racjonalnie.

Najważniejsze jest to, co podpowiadają ci zmysły. Kiedy przestaniesz komunikować się z ludźmi, którzy nie uważają, że uczucia są ważne i którzy polegają tylko na swoim umyśle, zbliżysz się do momentu, w którym spotkasz kogoś wyjątkowego. Ta osoba również ma sny i nie będzie ograniczać sposobu, w jaki wyrażasz swoje emocje i uczucia.

9. Wierzba

© depositphotos

Prawdopodobnie jesteś ekstrawertykiem. Uwielbiasz podejmować ryzyko i brać odpowiedzialność w zamian za ciekawą pracę.

Masz dość rutyny i czekasz na szansę odegrania dużej roli w niektórych wydarzeniach. Dzięki temu, jak bardzo jesteś aktywny, nadchodzą zmiany, które pomogą Ci objąć wiodącą rolę. Zbliża się chwila długo oczekiwanej sławy.

Czytaj: W Poznaniu rusza akcja “Zgotujmy razem trochę dobra”

Co oznacza Twój wybór:
Drzewo, które wybrałeś, pokazuje, jak traktujesz siebie i jakie zmiany uważasz za konieczne w Twoim życiu. Twój wybór może również opisywać ukrytą część Twojej osobowości, tę, o której nie wiesz, ale wiedzą o tym inni ludzie.

Czy Twoje wyniki Cię zaskoczyły? Podziel się z nami w komentarzach!

johannesfloe.com – Art to remember