Wybierz jeden przedmiot i dowiedź się czegoś nowego o sobie. Ciekawy psychotest!

0
1152

Wybierz jeden z obiektów na obrazie, aby dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na swój temat. Ciekawy test rozpowszechniany wśród użytkowników mediów społecznościowych ujawni cechy, które skrywasz nawet sam przed sobą. Wybierz jedną rzecz i sprawdź co Twój wybór oznacza. 

Przyjrzyj się obrazkowi, weź pod uwagę wszystkie elementy na zdjęciu. Wybierz jeden przedmiot i sprawdź co to oznacza.

HUŚTAWKA

Huśtawka symbolizuje namiętne pragnienia i gry. Wskazuje, że jesteś uzależniony od czegoś lub kogoś.

LALKA

Lalka reprezentuje Twoją więź z dzieciństwem. Najchętniej byś się cofnął do czasów dzieciństwa, ponieważ boisz się dorosłego życia, nie chcesz się rozwijać. Czujesz się mocno związany z okresem lat młodzieńczych i starasz się zrobić wszystko, aby tego nie utracić. Twoje podejście do wielu rzeczy także jest dziecinne.

OTWARTE WIADRO Z FARBĄ

Chcesz wyjawiać swoje uczucia i życzenia. Pragniesz okazywać swoje emocje na każdym kroku. Nie potrafisz ich trzymać w sobie i chcesz, żeby świat widział, jak się czujesz każdego dnia. Czujesz także potrzebę udowadniania swoich racji.

ZAMKNIĘTE WIADRO W FARBĄ

Zamknięte wiadro z farbą symbolizuj nagromadzoną furię i agresję, które próbujesz ukryć. Zmagasz się z wieloma negatywnymi emocjami. Przez wieczne poczucie strachu, lęku, braku poczucia bezpieczeństwa i agresję ograniczasz kontakty z innymi najbardziej jak się da. Jednak wycofanie ze społeczeństwa tylko pogłębia wszystkie negatywne emocje.

ROWER

Rower symbolizuje chęć zmian. Chcesz odkryć nowe rzeczy w swoim życiu. Czujesz potrzebę nowości w swoim życiu, czegoś, co sprawi,że Twoje życie nabierze barw na nowo. Nie muszą to być drastyczne zmiany.

KOSZ Z JABŁKAMI 

Kosz z jabłkami symbolizuje mądrość, wiedzę, szczęście i rozwój. Tak więc symbolizuje to Twoją mądrość, Twoje życiowe cele i Twoje szczęście. Pragniesz poznawać nowe rzeczy i chcesz się stać bardziej otwarty na świat. To nowe doświadczenie sprawia, że czujesz się spełniony.

GWOŹDZIE

Gwoździe symbolizują przemoc i agresję do otoczenia i siebie samego. To znak problematycznego stanu emocjonalnego. Nie potrafisz panować nad emocjami i zbyt często za bardzo impulsywnie podchodzisz do działania.

KASK

Kask to symbol odwagi i ducha wojownika. Bardzo często okazujesz się niesamowitą odwagą. Jednak masz także poważne problemy z podjęciem właściwej decyzji. Mimo swojej odwagi, boisz się brać odpowiedzialność za swoje wybory.

KSIĄŻKI

Książki symbolizują pragnienie wiedzy. Stałeś się duszą szukającą sensu życia. Wiedza i mądrość są dla Ciebie bardzo cenne, ale nie wiesz za bardzo gdzie jej szukać. Usiłujesz znaleźć drogę, która pokaże Ci na czym polega sens życia.

MŁOTEK

Młotek symbolizuje przemoc. Pokazuje, że chcesz użyć siły, aby coś osiągnąć.

MASKI I MIŚ NA ŚCIANIE

To symbol uczuć, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Jest to obraz Twojego chwiejnego nastawienia do siebie i otoczenia. Dbasz bardzo o to, jak traktujesz innych.

OBRAZ

Obraz na ścianie symbolizuje mentalną równowagę i czysty umysł. Jesteś stabilny emocjonalnie i nie masz nic sobie do zarzucenia. Działasz zgodnie z tym, c, podpowiada Ci Twoje serce i nie wymuszasz na sobie zachowań, których później możesz żałować.

KOŁO

Koło oznacza, że poruszasz się po okręgu. Symbolizuje Twoje zagubienie. Ciągle kręcisz się w kółko i nie potrafisz znaleźć wyjścia, mimo że chcesz tego i czujesz taką potrzebę. Notorycznie powtarzasz te same błędy i przyciągasz te same problemy.

KIEŁBASA

Kiełbasa mówi o tym, że dbasz o swoje zdrowie fizyczne. Pragniesz fizycznie się rozwijać i zależy Ci na zdrowym ciele i zdroym trybie życia. Osoby z ukrytymi problemami zdrowotnymi często wybierają ten obiekt.

KRATA W OKNIE

Krata w oknie symbolizuje samotność. Jeśli wybrałeś ten obiekt, prawdopodobnie jesteś daleko od ludzi i sam. Kraty symbolizują depresję, niepokój, strach przed resztą świata.

DRABINA

Drabina symbolizuje pragnienie osiągnięcia swoich celów. Złamany szczebel drabiny symbolizuje przeszkody w spełnianiu swoich marzeń oraz strach przed porażką.

KARTONY

Kartony symbolizują miejsce, w którym chcesz umieszczać wszystko to, co chcesz ukryć przed innymi ludźmi. Potrzebujesz kogoś ub czegoś, aby móc składać swoje myśli i emocje. Chcesz czuć potrzebę zaufania i bezpieczeństwa.

MIOTŁA

Miotła mówi Ci, że chcesz nawiązać bliższą i bardziej intymną relację z ukochaną osobą.

KRZESŁO 

Jeśli wybrałeś krzesło to znaczy, że czujesz się zmęczony, zestresowany i niespokojny. Najwyższy czas, aby odpocząć. Musisz zwolnić i naładować baterie. Złamana nóżka symbolizuje ogromny stres i brak bezpieczeństwa. Nie czujesz się stabilny emocjonalnie, ale brak Ci siły, aby to zmienić i coś z tym zrobić.

ZBITE LUSTRO 

Zbite lustro reprezentuje to, jak sam siebie postrzegasz. Z racji, że lustro jest zbite, jesteś w wewnętrznej walce i źle się czujesz. Pęknięcie jest symbolem braku pewności siebie, akceptacji i zrozumienia dla samego siebie.

SZCZYPCE

Szczypce symbolizują presję. Otoczenie wywiera na Tobie presję i czujesz się zmuszony do podjęcia decyzji. Przez to odczuwasz lęk, strach i przygnębienie, które negatywnie wpływają na Twoje zdrowie psychiczne.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 26 DOWODÓW NA TO, ŻE ALOES JEST FANTASTYCZNĄ ROŚLINĄ LECZNICZĄ. NIE KUPUJ DROGICH LEKÓW!

Źródło: www.medyafaresi.com