Wybierz osobę, która zbiła zbił wazon i sprawdź, co to mówi o Twojej osobowości

0
969

Każdy z nas jest inny. Nie ma dwóch takich samych osób. Różnimy się wyglądem, charakterem, podejściem do życia, osobowością. To ostatnie można zdefiniować na wiele różnych sposobów. W tym artykule prezentujemy rysunek. Przyjrzyj się mu, odpowiedź na pytanie, kto według Ciebie zbił wazon i sprawdź, co to mówi na temat Twojej osobowości. 

Osobowość najprościej można określić jako zestaw elementów (funkcji) naszej psychiki i zachowań, poprzez które każdy człowiek różni się od siebie. Każdy z nas codziennie podejmuje decyzje w swoim życiu – czasami popełniamy błędy, a czasami podjęte decyzje wpływają korzystnie na nasze życie. Tak, czy inaczej, wskazówki, założenia i intuicja są kluczem do podejmowania decyzji. Za parę chwil czynniki te określą Twoją zdolność osądu i decyzji. Zgodnie z psychologią, każda decyzja odzwierciedla wpływ Twojej osobowości.

Podejmowane przez nas wybory odzwierciedlają naszą osobowość w oczach innych. Zwłaszcza, jeśli dotyczą stresujących sytuacji. Psychotesty to przede wszystkim dobra zabawa, ale dzięki tej zabawie można się dowiedzieć wiele ciekawych rzeczy na swój temat. Psychotest może nakierować na pewne cechy, z których nie do końca zdawaliśmy sobie sprawę, a których świadomość o nich, może nam się przydać w późniejszym czasie.

Przyjrzyj się poniższemu rysunkowi i wybierz osobę, która według Ciebie zbiła wazon. Na obrazku nie ma żadnych wskazówek, które ujawniłyby odpowiedź. Pamiętaj, że nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Wybierz winną osobę, a my powiemy Ci, co to mówi o Twojej osobowości.

Dziecko A

Dziecko A wydaje się być najbardziej oczywistym wyborem. Inni patrzą na niego z góry, a on kłania się w skruchę za swoje czyny. Jednak dziecko to może być także winne za każdym razem. Może być typowym kozłem ofiarnym grupy, na którą wszyscy wskazują palcami, ilekroć brakuje dowodów.

Może w rzeczywistości jest najbardziej skromny i często ponosi winę za kogoś innego.

Możliwe również, że dziecko na obrazku jest zilustrowane w taki sposób, abyśmy wierzyli, że jest winowajcą, ale w rzeczywistości nie jest. Jednak jak wspomniałam wcześniej, tutaj nie ma jednej konkretnej odpowiedzi. Powiemy Ci o Twojej osobowości na podstawie tego wyboru.

Wybierając dziecko A znaczy, że jesteś osobą odpowiedzialną, opiekuńczą i zwracasz uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Uważasz na wszystko i wszystkich w swoim otoczeniu. Jeśli wybrałaś inną opcję, czytaj dalej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: KIEROWCA NIE MIAŁ TRÓJKĄTA OSTRZEGAWCZEGO. GDY POLICJANCI ZOBACZYLI, CZEGO UŻYŁ, PADLI ZE ŚMIECHU! – f7dobry.com

Dziecko B

Dziecko B – dziewczynka wygląda na najstarszą ze wszystkich dzieci i prawdopodobnie opiekuje się młodszym rodzeństwem, gdy ich mama jest zajęta lub nie ma jej w pobliżu. Patrzy na chłopca A w sposób, który zapewnia, że jest winowajcą. Możliwe, że to jej zwycięski uśmiech po tym, jak z powodzeniem uczyniła z niego kozła ofiarnego.

Z drugiej strony są ludzie, którzy mogą pomyśleć, że patrzy na chłopaka z pocieszającym i wyrozumiałym spojrzeniem, uśmiechając się, by okazać mu uczucia bez osądzania.

Jeśli wybrałaś dziecko B znaczy, że jesteś osobą bardzo sumienną. Jesteś wyrozumiała dla innych osób, zanim je osądzisz i szukasz sprawiedliwości. Nigdy nie zawodzisz, nigdy nie oceniasz książki po okładce. Zawsze starasz się poznać człowieka i go zrozumieć, zanim wyciągniesz wnioski. Nie jesteś typem osoby, która zostawia przyjaciół w potrzebie. Rozumiesz problem innej osoby jakby był to Twój osobisty problem, co daje logiczne rozumowanie i rozwiązywanie problemów dzięki zdrowemu rozsądkowi.

Jeśli wybrałaś dziecko B, to są to cechy, które możesz bardzo dobrze posiadać. Co jeśli wybrałaś dziecko C?

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl i dowiedź się wielu ciekawych rzeczy na temat polskich i zagranicznych miast. 

Dziecko C

Dziecko C jest najbardziej skrytym dzieckiem z nich wszystkich. Przyjrzyj się mowie ciała: dziecko trzyma ręce w kieszeniach, jakby chciało ukryć swoje emocje. Swoją miną próbuje zwalić winę na kogoś innego. Jego mina mówi: „Tylko on jest na tyle głupi, żeby to zrobić”.

To, o czym dziecko faktycznie myśli, brzmi: „Tak! Zrobiłem to, ale odejdę teraz, ponieważ wszyscy Cię obwiniają”. Jeśli wybrałaś dziecko C, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to mówi na temat Twojej osobowości.

Wybierając dziecko C znaczy, że masz zdolności do bycia liderem. Potrafisz rozpoznać zachowania ludzi, a więc doskonale wiesz jak masz się przy nich zachować. Dlatego zawsze jesteś ostrożna z ludźmi wokół Ciebie, chociaż często tego nie pokazujesz. Wierzysz w prowadzenie i dlatego masz zawsze wyjątkowe, inne opinie na prawie każdy temat. Lubisz się wyróżniać i podążać swoimi ścieżkami, które sama wydepczesz.

Teraz jedynym winowajcą jest ostatnie dziecko i prawdopodobnie najmłodsze. Czy wybrałaś je jako osobę, które zbiło wazon?

Dziecko D

Dziecko D zbliża się do mamy, chwytając za fartuch i pokazując nam, ze najprawdopodobniej boi się zbitego wazonu i konsekwencji, które nastąpią, jeśli jest winowajcą. Ona jest także jedyną osobą, która patrzy na wazon. Wszyscy inni patrzą w inne miejsca. Mała córka chowa się blisko matki (kat), starając się uniknąć jej gniewu i kary.

Z psychologicznego punktu widzenia wybór dziecka D dowodzi, że jesteś osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Jest to jedna z cech, która sprawia, że odnosisz sukcesy we wszystkim, co robisz w życiu. Każdego dnia starasz się być lepszym człowiekiem, będąc świadomym swoich wad. Łatwo ufasz innym i jesteś bardzo wrażliwa.

Jeśli spodobał Ci się artykuł i uważasz, że z powodzeniem przepowiadamy niektóre z Twoich cech z pomocą psychologii, możesz podzielić się tym artykułem z innymi. Jeśli znasz kogoś o podobnych cechach jak Ty, nie zwlekaj, dzieląc się tym artykułem z tą osobą!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Źródło i zdjęcia: brightside.me