Wymienia żarówkę raz na sześć miesięcy i dostaje za to 80 tysięcy

0
4333
Zdjęcie: YouTube

Pracować 2 dni w roku i zarobić 80 tysięcy to dobre rozwiązanie, prawda? Jednak jak się zaraz przekonacie wcale ie wygląda to tak kolorowo i nie jest to łatwe zadanie.

Większość ludzi musi spędzać w pracy 40 godzin tygodniowo, a często i nawet więcej. Są też tacy, którzy lubią po pracy robić fuchy, czyli dodatkowe zlecenie, za które dostają pokaźne sumy.

Niektóre fuchy związane są z wykonywanym zawodem, np. układanie kafelek, tapetowanie, malowanie ścian, wykładanie kostki brukowej, itd. Są też fuchy, na które większość ludzi by się nie zdecydowała, pomimo gwarantowanego wysokiego wynagrodzenia. To logiczne, że nikt nie zapłaci ogromnej sumy za coś, co może zrobić każdy.

Kiedy facet z tego filmiku chwali się, że chodzi do pracy 2 razy do roku, wymienia tylko żarówkę i dostaje za to 20 000 USD, czyli prawie 80 tysięcy wszyscy mu zazdroszczą. Do pewnego momentu… Do momentu aż zobaczą, jak wysoko trzeba się wspiąć, aby wymienić tę żarówkę.

Po chwili przestajesz myśleć o pieniądzach, a zaczynasz myśleć o własnym życiu. Ja po chwili miałam nogi jak z waty. Trzeba mieć stalowe nerwy do takiej pracy i nie lada odwagę. Nie dałabym rady i nie zazdroszczę pracy. A Ty?

Czytaj: Śpisz z kotem w łóżku? Musisz o tym wiedzieć!

Poniżej możecie zobaczyć filmik, na którym widać, jak wiele odwagi wymaga wymiana żarówki.

Źródło i zdjęcia: YouTube

Czytaj: Wieża widokowa w Krynicy-Zdrój zachwyca turystów. Pochwał nie ma końca!