Wymieszaj banana, miód i wodę, a na zawsze zapomnisz, czym jest kaszel i zapalenie oskrzeli

0
755

Wszyscy miewamy kaszel i szczerze mówiąc, nie jest to najlepsze uczucie. Zwłaszcza w nocy, gdy nie możemy zasnąć. Dziś przedstawiamy przepis na naturalny środek, który zawiera jedne z najstarszych i najcenniejszych składników na świecie i z łatwością wyleczy kaszel.

Kaszel może powodować przeziębienie, infekcje, a nawet alergie. W ten sposób ciało próbuje oczyścić płuca z infekcji lub innych czynników drażniących, które szkodzą ciału.

Może występować „ostry” i „przewlekły” kaszel. „Ostry” kaszel charakteryzuje się tym, że trwa krócej niż 3 dni. W przeciwieństwie do „przewlekłego”, który trwa dłużej niż 8 tygodni u dorosłych i dłużej niż 4 tygodnie u dzieci.

Ludzie najczęściej zaczynają leczyć kaszel różnymi syropami i tabletkami na kaszel, ale my z kolei zalecamy wypróbowanie tego naturalnego środka. Po kilku dniach widać znaczną poprawę.

Ten naturalny lek mogą stosować zarówno dorośli, jak i dzieci. Wyleczy on kaszel, ból gardła, a nawet złagodzi dolegliwości towarzyszące problemom z żołądkiem.

Składniki:

  • banany – 2 sztuki (średnio dojrzałe)
  • miód – 2 łyżki
  • woda – 400 ml

Sposób przygotowania:

1⃣ Banany należy rozgnieść widelcem lub łyżką.
2⃣ Wodę wlewamy do garnuszka i musimy ją zagotować.
3⃣ Gdy woda będzie gorąca należy dodać rozciapane banany. Następnie mieszamy i pozostawiamy do wystygnięcia, mniej więcej na 30 minut.
4⃣ Kiedy banany z wodą ostygną, należy dodać miód i ponownie wszystko dokładnie wymieszać. Pamiętajcie, żeby nie dodawać miodu do gorącej wody, ponieważ wtedy miód straci swoje dobroczynne właściwości.

Konieczne jest przyjmowanie tego naturalnego leku 4 razy dziennie, 100 ml.

Lek wykonany z takiej ilości składników wystarcza na 1 dzień.

A Ty jakie znasz skuteczne sposoby na wyleczenie kaszlu?

Źródło: wona.com.au

Czytaj: MIÓD I IMBIR SĄ BARDZIEJ SKUTECZNE NIŻ ANTYBIOTYKI!

Czytaj: Oto co się stanie, jeśli zaczniesz codziennie jeść miód. Poznaj 8 ważnych powodów.