„Wypuście mnie”. Żołnierz rozbawił żałobników na własnym pogrzebie (WIDEO)

0
954

Żołnierz z Irlandii postanowił, że zrobi rodzinie i znajomym dowcip na własnym pogrzebie. Wiadomo, że zawód żołnierza wiąże się z tym, że w każdej chwili można zginąć. Mężczyzna to przewidział i coś nagrał. Poprosił bliskich, żeby odtworzyli to na cmentarzu. Dzięki nagraniu żałobnicy nie potrafili powstrzymać się od śmiechu.

Rodzina spełniała ostatnie życzenie mężczyzny. Shay Bradley, żołnierz irlandzkiej armii, poprosił bliskich, gdy jeszcze żył, aby na jego pogrzebie odtworzyli nagranie, które dla nich przygotował. Gdy trumna została spuszczona do grobu, ktoś z rodziny puścił nagranie. Jaka była reakcja żałobników? Wszyscy chociaż na chwilę zapomnieli o smutku i bólu, zaczęli się śmiać. Shay nagrał, jak mówi:

„Halo! Halo! Czy ktoś mnie słyszy? Wypuście mnie stąd! Tu jest cholernie ciemno” – wykrzykiwał na nagraniu Shay Bradley, dla lepszego efektu uderzając w drewnianą powierzchnię.

Żałobnicy przez pierwszych kilka sekund byli zaskoczeni, następnie wszyscy razem zaczęli się śmiać z tego, co wymyślił Bradley. Na początku nagrania słychać smutną melodię, gdy nagle po chwili słychać głos zmarłego, proszące o wypuszczenie go z trumny.

„Czy to głos księdza?” Pytał w zabawny sposób zmarły żołnierz.

Was asked a question the other day, it was what's the difference between military humour and Civilian Humour it's simple it's black. This video should say it all.This is the funeral of Shay Bradley on the 12 of October 2019 and it says it all……

Publisert av Irish Defence Forces Veterans News Søndag 13. oktober 2019

Czytaj: Psychoterratica – nowa choroba, na którą cierpi wiele ludzi. Możliwe, że Ty też na nią chorujesz!

„Bradley zawsze chciał, żeby ludzie wokół niego zawsze byli uśmiechnięci, pozytywnie nastawieni do świata, żeby dużo się śmiali. I to mu się udało osiągnąć nawet na własnym pogrzebie” – powiedziała Chloe Kiernan, wnuczka zmarłego.

Chociaż na krótką chwilę wszyscy zapomnieli o pustce, którą po sobie zostawił. W ten sposób spełniło się marzenie weterana, który po raz ostatni chciał rozśmieszyć najbliższych.

O jego poczuciu humoru poinformowało stowarzyszenie Irish Defence Forces Veterans. Filmik cieszy się dużą popularnością wśród irlandzkich użytkowników. Dużo osób udostępnia ten filmik na swoich profilach społecznościowych.

„Genialny pomysł na rozśmieszenie bliskich w tak strasznym i smutnym dla nich dniu. Styl i klasa, to nie jest zwykły pogrzeb”, pisali internauci.

Czytaj: Co ludzie mówią przed śmiercią? Pielęgniarki słyszały te słowa tysiące razy.