Zabawna reklama norweskiej sieci supermarketów

0
1534
Zdjęcie: kampanje.com

Jak się zaraz przekonacie, czasami w prostocie jest siła. Wraz z postępem technologicznym przyzwyczajamy się do dobrego. Co się stanie, gdy technologia zawiedzie? Zobaczcie sami zabawną reklamę. 

Reklama norweskiej sieci supermarketów Rema1000 podbija sieć. Marzysz o sterowanym głosowo ekspresie do kawy, wyciskarce do soków, sprzęcie audio, czy kominku włączającym się na słowo „ogień”? Gdy technologia zawiedzie może być nieciekawie 😉

Przed sezonem letnim sieć sklepów Rema1000 po raz pierwszy nawiązała współpracę z największą agencją reklamową, Try. Agencja pierwszy raz podjęła współpracę ze sklepem, a  wszyscy, którzy sądzili, że Try wymyśli nową koncepcję komunikacji, będą rozczarowani. Try i Rema1000 zachęcają do wypróbowania koncepcji „Prostota jest najlepsza” do życia, ale z nowym i aktualnym tematem.

– Niewiele koncepcji jest silniejszych niż „Prostota jest najlepsza”. Nie musieliśmy tego zmieniać, ale chcieliśmy nadać mu nową treść dostosowaną do 2018 roku i nowe życie w mediach „- mówi Lars Mitlid, konsultant w Try.

Każdy był pod wrażeniem

– Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie w ten weekend nowej koncepcji naszym ludziom. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak udało się zaktualizować jedną z bardziej ugruntowanych koncepcji reklamowych w norweskiej reklamie”, mówił przed premierą Per Åge. Dahl, dyrektor marketingu Rema 1000.

– Inteligentne domy z pewnością będą częścią przyszłości, ale nie zalecamy nikomu, aby „wszedł we wszystko” w zarządzanie głosem, a szczególnie nie w dni, w które idzie się do dentysty, mówił Øystein Halvorsen, kreatywny lider w Try.

Muzyka wykorzystywana w reklamach to piosenka Jennifer Lopez  „On The Floor”, która spustoszyła parkiet w 2011 roku. Teledysk z Pitbullem ma już 1 269 622 547 wyświetleń wyświetleń na YouTube.

Technologia inteligentnych domów na którą trzeba uważać 😉 Bunt maszyn zacznie się niewinnie.

Rema 1000 to norweska sieć supermarketów, która należy do firmy Reitan Group z siedzibą w Oslo. Pierwszy sklep tej sieci powstał w Trondheim w Norwegii, 15 lutego 1979 roku.

Sieć Rema1000 była także obecna na polskim rynku. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w 1993 roku, a sieć była obecna w naszym kraju dekadę. W 2003 roku Norwegowie zdecydowali się opuścić Polskę, a 16 supermarketów przejęło Jeronimo Martins Polska, właściciel Biedronki.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl