Zabójczy atak pszczół w windzie, czyli przerażający żart od Official Comedy

0
893

Pamiętacie film Sylwestra Wardęgi z psem-pająkiem? Dowcip okazał się hitem w całej Polsce! Do tej pory obejrzano go ponad 176 milionów razy. Jak się zaraz przekonacie, nie tylko w Polsce wymyślają takie wkręty.

Pewna grupa żartownisiów z Official Comedy wymyśliła, że wkręcą ludzi w windzie. Pszczelarz wchodzi do windy z kartonami pełnymi pszczół. Tak myślą wkręcani ludzie w windzie. W rzeczywistości pszczół nie ma, są tylko sygnały emitujące rój pszczół. Pszczelarz zaczyna rozmawiać przez telefon i upadają mu kartony z pszczołami.

Jak reagują ludzie? Są przerażeni. Ba! Są przekonani, że ich życie znalazło się w niebezpieczeństwie. Jak reagowali? Koniecznie obejrzyjcie filmik poniżej.

Przypominam także filmik Wardęgi ze słynnym psem – pająkiem. Na pewno nie raz już go widziałeś, ale co szkodzi obejrzeć jeszcze raz? 😉

Magazyn „Forbes” postanowił przyjrzeć się temu, ile Wardęga faktycznie zarobił na swoim najpopularniejszym wideo. Według jego szacunków, youtuber dzięki przebranemu za pająka psu, stał się bogatszy o ok. 400 tys. złotych.

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Koniecznie odwiedź naszą stronę o zdrowiu – f7zdrowie.pl

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl