Zdjęcia burz z piorunami nad erupcjami wulkanów

0
393
Zdjęcie: Francisco Negroni

Wulkaniczny dym i błyskawica mogą być jedną z najbardziej śmiercionośnych kombinacji na ziemi. Chilijskiemu fotografowi Francisco Negroni udało się uchwycić te dwa zjawiska naturalne w jednym kadrze.

Jasne i niebezpiecznie wyglądające kolory erupcji wulkanu dają nam ujęcia jak w filmie science-fiction.

Oświetlenie z erupcji wulkanu potęguje dramatyczny wygląd tej klęski żywiołowej. Obecnie Negroni zawodowo pracuje nad zdjęciami erupcji wulkanów. Śledzi erupcje wulkanów w Chile. Ponadto oblicza swój czynnik ryzyka przed przygotowaniem sprzętu do robienia tych wspaniałych zdjęć.

Francisco Negroni mówi, że wyobraża sobie, co chciałby sfotografować przed wyruszeniem na przygodę z fotografią. Efekty jego pracy to idealne połączenie niszczącej siły natury z genialnym wyglądem.

Negroni jest utalentowanym fotografem i ciężko pracuje, aby zrobić zdjęcia, które planował w swoim umyśle. Niektóre z jego prac są publikowane w National Geographic.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Erupcja wulkanu i błyskawica wyglądają jak sceny z filmu science fiction.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Potężny prąd elektryczny w połączeniu z czerwienią wulkanu daje najbardziej olśniewające zdjęcia niebezpiecznej matki natury.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Harmonia pomarańczy, czerwieni, szarości, błękitu i zieleni pomaga mu jednocześnie tworzyć wspaniałe zdjęcia erupcji wulkanów i błyskawic.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Francisco Negroni jest przygotowany na wszystkie sposoby, aby wyruszyć w tę niebezpieczną, ale ekscytującą podróż, aby zrobić idealne ujęcia.

Czytaj: Erupcja wulkanu na Islandii po 800 latach

Zdjęcie: Francisco Negroni

Pasjonuje się przyrodą i fotografią, łączy obie swoje pasje w jednym wydarzeniu.

Czytaj: Nowa Poznańska Baza Nurkowa

Zdjęcie: Francisco Negroni

Śledzi wszystkie możliwe erupcje, aby obniżyć koszty podróży i zrobić jak najlepsze zdjęcia.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Śledząc te erupcje, zawsze nosi ze sobą aparat, laptop, statyw i obiektywy. Zwykle ma trzy soczewki, które pasują do różnych ustawień światła.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Zdjęcie: Francisco Negroni

Negroni publikuje zdjęcia na swojej stronie internetowej. Niektóre z tych niesamowitych zdjęć są również dostępne w formie drukowanej.

Zdjęcie: Francisco Negroni

Spodobał ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!