Zdjęcia na krawędzi życia i śmierci – Angela Nikolau nie boi się śmierci

0
2117

Każdy z nas lubi poczuć dreszczyk emocji, który sprawia, że serce zaczyna szybciej bić. Ważne jest, aby mieć pasję w życiu, ale hobby młodej Rosjanki zdecydowanie nie należą do zwyczajnych. Od samego patrzenia na te fotografie kręci mi się w głowie. 

Młoda Rosjanka na swoim koncie na Instagramie dodaje wiele niesamowitych oraz niebezpiecznych zdjęć. Ta dziewczyna nie wie, co to lęk wysokości.

Angela Nikolau wspina się na szczyty najniebezpieczniejszych budynków świata i robi sobie selfie. Ma dopiero 23 lata, więc całe życie przed nią, ale ona nie boi się zaryzykować własnym życiem dla dobrego zdjęcia.

Angela wspięła się już na najwyższe budynki w Chinach, Hongkongu i Rosji. Wspina się nie tylko na wieżowce, ale także na rusztowania i mosty. Na każdym zdjęciu widać niesamowicie piękny krajobraz, który rozpościera się za Angelą. Jeśli zerkniecie na jej konto na Instagramie zauważycie, że dziewczyna kompletnie niczego się nie boi – wykonuje salta, staje na rękach – i wszystko to kilkaset metrów nad ziemią bez żadnego zabezpieczenia. Jej konto na Instagramie brzmi: „Bez limitu, bez kontroli”.

Dziewczyna jak mówi „od zawsze lubi wyzwania i kiedy ma tylko sposobność, by przeżyć pełną adrenaliny przygodę, korzysta z niej, nie zapominając, aby pstryknąć przy okazji fotkę”.

Wszystkie prace można zobaczyć na jej instagramowym koncie @angela_nikolau oraz na profilu na Facebooku Angela Nikolau.

PRZECZYTA J TAKŻE: ZA TYDZIEŃ W LIDLU BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ ZESTAW DO DOMOWEJ HYBRYDY W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE! – f7dobry.com

Ta dziewczyna to zdecydowanie autorka najniebezpieczniejszych selfie na świecie. Sami zobaczcie!

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj 🙂 

Jesteś z Katowic? Koniecznie odwiedź f7katowice.pl
Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź f7krakow
Jesteś z Gdańska? Koniecznie odwiedź f7gdansk.pl
Jesteś z Poznania? Koniecznie odwiedź f7poznan.pl
Jesteś z Łodzi? Koniecznie odwiedź f7lodz.pl
Jesteś z Wrocławia? Koniecznie odwiedź f7wroclaw.pl
Jesteś z Warszawy? Koniecznie odwiedź f7warszawa.pl
Interesują Cię wszystkie miasta? Koniecznie zaglądaj do f7city.pl