Złącz swoje dłonie i zobacz jak układają się linie – to powie więcej o Tobie niż myślisz!

0
2011

Otwórz swoje dłonie i spójrz na linie. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co Twoje dłonie mówią o Tobie? Nie każdy wie, ale linie dłoni mogą mogą zdradzić wszystkie tajemnice. Każda z linii odpowiada innej dziedzinie życia. 

Złącz swoje dłonie i sprawdź jak układają się linie. Dłonie muszą być ustawione równo, aby móc ocenić, czy na prawej i lewej dłoni linie przebiegają podobnie łącząc się, czy też jedna jest wyżej lub niżej.

Źródło: pinterest.com

1. Jeśli linie są równe

Źródło: pinterest.com

Jeśli obie linie na dłoniach łączą się na tej samej wysokości to znaczy, że jesteś osobą zrównoważoną. Wewnętrznie nie jesteś przepełniona konfliktami. Wierzysz w proste zasady – dobro zawsze zwycięża, a miłość pokona wszystkie przeszkody. Nie roztrząsasz problemów i nie zadręczasz się nimi. Wszystko przyjmujesz na klatę, a jak zły czas, wierzysz i czekać, aż los się odwróci i będzie dobrze. Twoja wiara w to jest niezłomna.

To, w co wierzysz i to czym się kierujesz w życiu zostaje z Tobą na zawsze. Jesteś wierny swoim przekonaniom i konsekwentnie dążysz do realizacji. Niezależnie, czy podążasz za karierą, czy oddałeś się rodzinie, czy rozwijasz się duchowo, realizujesz pasje – zawsze wybierasz to, czego potrzebujesz w danym momencie, w konkretnym etapie życia.

W życiu nigdy nie jesteś egoistą. Zawsze bierzesz pod uwagę uczucia i potrzeby innych. Nie jesteś w stanie nikogo skrzywdzić, dlatego czasami masz poczucie wykorzystania. Troszkę w tym prawdy, ponieważ orientujesz się zawsze za późno, że zabrakło Ci asertywności i za późno powiedziałeś „dość”.

Żyłoby Ci się zdecydowanie lepiej, gdyby na Twojej drodze co jakiś czas nie stawali ludzie, którzy są małostkowi i nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa. Tacy ludzie mocno ciągną Cię w dół i dezorientują. Na szczęście zawsze udaje się Ci pozbierać, ogarnąć i wrócić na własną ścieżkę.

2. Gdy prawa linia jest wyżej od lewej

Źródło: pinterest.com

Jeśli prawa linia dłoni jest wyżej od lewej linii dłoni to znaczy, że możesz odczuwać brak równowagi. Im wyżej linia prawej dłoni, tym Ty bardziej odczuwasz brak równowagi. Prawa linia wyżej świadczy o tej sferze życia, w której priorytetami są rodzina i dom. Te sprawy stają się tak bardzo ważne, że inne zostają przez Ciebie nieco zaniedbane.

PRZECZYTAJ TAKŻE: ZDJĘCIA, KTÓRE DOWODZĄ, ŻE LUDZIE CIERPIĄCY NA DEPRESJĘ NIE OKAZUJĄ TEGO, JAK BARDZO CIERPIĄ I JAK IM ŹLE. – f7dobry.com

Możesz odczuwać potrzebę większego rozwoju osobistego, większych sukcesów w pracy lub większej swobody. Sprawy związane z rodziną zawsze będą dla Ciebie najważniejsze. Nawet w momencie, gdy poczujesz inne sfery życia zaniedbane – znajdziesz pocieszenie w tym, że należycie dbasz o to, co jest dla Ciebie najbardziej cenne – wartości rodzinne.

Jeśli linie są mocno odsunięte będzie Ci trudno w życiu. Będą Tobą targać konflikty wewnętrzne. Częściej będziesz dostrzegać to, czego nie masz w życiu, to co brakuje, niż docenianie tego, co masz. Z kolei jeśli linie są tylko troszkę powyżej lewej, uda Ci się mieć w życiu to, co najistotniejsze, znajdziesz w tym szczęście i satysfakcję.

3. Gdy lewa linia jest wyżej od prawej

Źródło: pinterest.com

Jeśli lewa linia dłoni jest wyżej od prawej linii dłoni to także znaczy, że możesz odczuwać brak równowagi w różnych sferach życia. A przecież każdy człowiek podświadomie do niej dąży. I gdy jej nie osiąga zaczyna odczuwać niezaspokojenie niedosyt, brak.

Ludzie z takim układem linii dłoni już bardzo wcześnie odczuwają dysharmonię, dlatego szukają drogi, która jak uważają, zapewni im wszystko to, czego potrzebują. Ciężko pracują na sukcesy i marzenia, ponieważ to one mają dawać poczucie spełnienia. Ludzie z takim układem linii na dłoniach osiągają sukcesy, wysokie stanowiska i pieniądze. Praca staje się dla nich najważniejsza.

W końcu przychodzi taki czas, że to co dawało poczucie satysfakcji, staje się źródłem frustracji, ponieważ zrozumieli, że kariera nie zapewnia im spełnienia w każdej sferze życia. Muszą zadbać także o inne, bardzo cenne wartości, takie jak rodzina, przyjaciele, miłość, potrzeby duchowe, czy inne, których im brakuje, a których nie zaspokoi żadne sukces w pracy, czy kolejna premia.

Chiromanci uważają, że linie papilarne dla każdego człowieka tworzą wyjątkowy rysunek „ścieżek jego życia”. Wystarczy poznać znaczenie tych „szlaków”, aby trafnie je zinterpretować i wiedzieć dokąd zmierzają.

Dowiedziałeś się czegoś ciekawego o sobie? Koniecznie podziel się ze znajomymi tym artykułem.

Źródło: webniusy.com