Złodzieje chcieli ukraść paliwo z baku autokaru. Zaczęli wysysać zawartość zbiornika toalety!

0
2243
zdjęcie: Sludge G, CC BY-SA 2.0

Wyczyn tych złodziei przejdzie do historii. Australijska policja jeszcze do teraz ma ubaw z całej sytuacji. Otóż, po zbadaniu miejsca niedoszłego przestępstwa okazało się, że złodzieje, którzy chcieli w nocy opróżnić bak zaparkowanego autokaru zaliczyli dość wstydliwą wpadkę. Złodzieje zaczęli opróżniać zawartość zbiornika na nieczystości.

Zdarzenie co prawda miało miejsce kilka lat temu, ale złodzieje są wspominani do dziś i stali się gwiazdami Internetu. Lokalna policja, która prowadziła śledztwo w tej sprawie oraz internauci z całego świata mają niezły ubaw z całej sytuacji po dziś dzień.

Policjanci zrekonstruowali przebieg wydarzeń po tym, jak odnaleziono obok autokaru zakrętkę od zbiornika, jednak nie stwierdzono ubytek paliwa. Odkryto niewygodną dla złodziei prawdę.

Złodzieje szybko poczuli, że pomysł z kradzieżą paliwa paliwa nie okazał się trafiony. Złodzieje szybko się wycofali, czując w ustach niezbyt dobry smak.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znany bloger ostro skrytykował dzisiejszych mężczyzn

Policja stwierdziła, że chce ustalić tożsamość rabusiów. Liczyła, że do pechowych złodziei doprowadzą ich plotki.

Złodzieje ze zbiornika zamiast paliwa wyssali autokarowe ścieki. Rozśmieszeni policjanci pisali, że mają kilka tropów i liczą na swoją intuicję w takich sprawach. Pomoc zaoferowali także policjanci z pobliskich okolic, proponując przeprowadzenie losowych testów oddechu.

Oczywiście wszystko było formą żartu. Policjantom nie udało się ustalić sprawców, jednak w tym przypadku posmak ścieków w ustach jest wystarczającą karą. Wstyd i wspomnienie tego smaku pozostanie im do końca życia 😉

Jesteś z Wrocławia? Zapraszam do f7wroclaw.pl