Złote włosy – wszczepiono mu w głowę złote łańcuszki

0
504
Dan Sur/YouTube

Meksykański raper Dan Sur cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem, nie ze względu na swoją muzykę, ale ze względu na drastyczną przemianę fizyczną – zastąpienie naturalnych włosów metalowymi złotymi łańcuchami wszczepionymi w głowę.

Ponieważ internet i media społecznościowe nieustannie produkują nowych artystów i influencerów, trudno jest zostać zauważonym, chyba że zrobisz coś naprawdę ekstremalnego.

Tatuaże na twarzy, nakładki na zęby wysadzane diamentami, wielokolorowe włosy, to wszystko już znamy i nas nie szokuje, więc poszukiwacze uwagi naprawdę muszą być kreatywni, aby przyciągnąć na siebie uwagę.

Dan Sur, raper z Meksyku, wydaje się, że znalazł jeden z takich kreatywnych, choć szokujących, sposobów na wyróżnienie się z tłumu – zastąpienie swoich naturalnych loków złotymi łańcuchami rzekomo wszczepionymi w jego czaszkę.

To pierwszy raper, któremu w historii ludzkości wszczepiono złote włosy.

Młody muzyk powiedział swoim 2 milionom widzów na TikToku: „Prawda jest taka, że chciałem zrobić coś innego, ponieważ widzę, że wszyscy farbują włosy. Mam nadzieję, że nie wszyscy mnie teraz skopiują”.

23-letni meksykański artysta estradowy wyjaśnił, że kilkadziesiąt łańcuszków jest wszczepionych w jego czaszkę, pod skórą, choć trudno powiedzieć, czy rzeczywiście tak jest. Nie ma wątpliwości, że łańcuchy wyglądają jakby były w jakiś sposób przyczepione na jego głowie, to na pewno.

Czytaj: Prezydent Krakowa odcina się od uchwały anty-LGBT i pisze list do Komisji Europejskiej

Instagram

„Wszystkie złote włosy są zaczepione w mojej czaszce, pod skórą”, powiedział Dan Sur w innym filmie.

Dan Sur ma wyjątkowy wygląd od kwietnia, kiedy rzekomo przeszedł ekstremalną procedurę. Ciekawie będzie zobaczyć, jak się trzyma, zwłaszcza że łańcuszki są podobno wykonane ze złota, a niektóre zawierają również drogocenne kamienie, ponieważ niektórzy ludzie mogą pokusić się o wyciągnięcie ich z głowy rapera…

Instagram

Chociaż Dan Sur zdecydowanie zwrócił na siebie uwagę, której pragnął, z punktu widzenia zdrowia jego wybór może nie być najbardziej inspirujący. Według lekarzy zabieg, jeśli jest realny, niesie za sobą duże ryzyko infekcji, a także trwałego bliznowacenia lub zapalenia skóry głowy.

„Implanty takie jak ten nie są bezpieczne” – ostrzegł chirurg plastyczny dr Frank Agullo. „Wprowadzają łatwą ścieżkę dla bakterii między światem zewnętrznym a ciałem wewnętrznym. W tym przypadku jest to kość pokrywająca mózg. Ponadto martwię się o wagę, jaką te haki utrzymują. Ciężar lub przypadkowe szarpnięcie złotej opaski może spowodować przemieszczenie się implantu, a nawet złamanie czaszki”.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Instagram

Dermatolog, dr Mona Gohara, powiedziała również, że zabieg może spowodować trwałą utratę włosów z powodu uszkodzenia mieszków włosowych i poradziła ludziom, aby nie kopiowali Dan Sur i po prostu wplatali we włosy kilka złotych pasm, jeśli naprawdę tego chcą.