Znana jest data i miejsce koncertu „Artyści przeciw nienawiści”. Kto wystąpi?

0
852

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się koncert pod hasłem „Artyści przeciw nienawiści” organizowanego przez Dodę. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie plakat promujący to wydarzenie. Kto wystąpi, gdzie i kiedy?

Dorota Rabczewska stała się inicjatorką koncertu pod hasłem „Artyści przeciw nienawiści”. Wydarzenie to przyciągnęło dziesiątki polskich gwiazd, które chcą się zjednoczyć i walczyć o lepszy świat, walczyć z nienawiścią i hejtem.

Wszystko to po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku z połowy stycznia – śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, który został ugodzony nożem na scenie podczas światełka do nieba w trakcie Finału WOŚP. Doda wyszła z inicjatywą zorganizowania charytatywnego koncertu, który zjednoczy całą polską scenę muzyczną i będzie wyraźnym sygnałem sprzeciwu wobec nienawiści. I tak powstała idea dobroczynnego wydarzenia „Artyści przeciw nienawiści”, w którym weźmie udział naprawdę wiele artystów. Przygotowania do tej imprezy trwają już od dawna.

Zróbmy coś od siebie, sami, wyjątkowo. Niech każdy artysta wyjdzie, opowie swoje historie związane właśnie z hejtem, z przemocą w internecie, o tym, jak my to przeżywamy. Bo przecież przeżywamy to codziennie na swojej skórze. Możemy pomóc młodym ludziom, swoim fanom, a przede wszystkim jako artyści zrobić kawał dobrej roboty. W końcu po to jesteśmy” – mówiła Doda o pomyśle koncertu „Artyści przeciw nienawiści„.

Data i miejsce wydarzenia

Wiadomo już, gdzie i kiedy odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Doda opublikowała na swoim Instagramie plakat promujący to wydarzenie. Koncert odbędzie się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arena. Nie wiadomo na razie, czy koncert będzie transmitowany na żywo, jednak Doda mówiła już wcześniej, że marzy jej się, aby koncert został puszczony w trzech największych polskich stacjach telewizyjnych. Biorąc pod uwagę, że jest skłócona od wielu lat ze stacją TVN, marne są szanse, że będziemy mieli szansę oglądać ten program właśnie w TVN.

„Artyści przeciw nienawiści”: Kto wystąpi?

Na apel Dody odpowiedziało ponad stu piosenkarzy, muzyków, a także dziennikarzy. W koncert zaangażowało się naprawdę wiele gwiazd. Wystąpią m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Hyży i jego żona Agnieszka (została rzeczniczką prasową wydarzenia), Beata Kozidrak, Natalia Szroeder, Patricia Kazadi, Katarzyna Cerekwicka, Enej, Magda Steczkowska, Ola Szwed, Cleo, Marek Molak, Natalia Janoszek, Iwona Węgrowska, Artur Chamski, zespół „Łobuzy” i zespół Red Lips, Rafał Szatan, Honorata Skarbek, Lanberry, Sarsa, Saszan, Marek Kaliszuk, i wiele innych znanych nazwisk.

Oświadczenie na @artysciprzeciwnienawisci ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda przyznała między innymi w programie „Onet rano”, że nie spodziewała się takiego odzewu ze strony gwiazd. Artystka liczyła na kameralny koncert, a okazało się, że jej pomysł przerodzi się w wydarzenie z prawdziwego zdarzenia.

Uważacie, że to piękna inicjatywa i że polski show-biznes ociepli tym wydarzeniem swoje relacje?

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj ? 

Koniecznie odwiedź naszą stronę f7city.pl