Znani ludzie, którzy oddali swoje dzieci do adopcji

0
488

Niechciana ciąża może być naprawdę problematyczna zarówno dla rodziców, jak i dla dziecka. Czasami pary są po prostu zbyt młode, aby wychowywać dziecko, innym razem po prostu nie mają środków finansowych na ich utrzymanie i tak dalej. Niezależnie od powodów, czasami najlepszą opcją jest oddanie dziecka do adopcji. Znani ludzie oczywiście nie są wyjątkiem i rzeczywiście kilku musiało przygotować plan adopcyjny.

Na szczęście wiele z tych historii adopcyjnych ma szczęśliwe zakończenie. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej? Przewiń w dół.

Koniecznie zajrzyj na f7.pl

Albert Einstein

Zdjęcie: Twitter

Uważa się, że córka słynnego fizyka teoretycznego Lieserl, której matką była pierwsza żona Einsteina, Mileva Marić, została oddana do adopcji w 1902 roku. Jednak nigdy nie zostało to potwierdzone. Inna teoria głosi, że Lieserl mogła umrzeć na szkarlatynę.

Czytaj: Spędził ponad 3 tysiące godzin na malowaniu starych fotografii

Roseanne Barr

Zdjęcie: Twitter

Aktorka miała zaledwie 17 lat, kiedy w 1970 roku oddała córkę do adopcji. W końcu Barr ponownie nawiązała kontakt ze swoją córką, Brandi Brown, która pracowała nawet jako asystentka produkcji przy „Roseanne”.

Patti Smith

Zdjęcie: Twitter

Kultowa piosenkarka miała córkę w 1967 roku, którą ostatecznie oddała do adopcji.

„Chociaż nigdy nie kwestionowałam mojej decyzji o oddaniu dziecka do adopcji, nauczyłam się, że urodzenie i odejście nie było takie łatwe” – powiedziała Smith.

Rod Stewart

Marc Bolan z Eltonem Johnem i Rodem Stewartem, 1972 rok. Zdjęcie: Twitter

Młody Rod Stewart i jego ówczesna dziewczyna Suzannah Boffey mieli dziecko w 1963 roku. Sarah Streeter została oddana do adopcji, ale później piosenkarz ponownie nawiązał kontakt z córką.

Czytaj: Rod Stewart odrzucił ofertę występu w Katarze za milion dolarów

Kate Mulgrew

Zdjęcie: Twitter

Aktorka „Orange Is the New Black” i „Star Trek: Voyager” również oddała swoją córkę do adopcji. Mulgrew była dopiero na początku swojej kariery, kiedy urodziła się Danielle Gaudette. Obie spotkały się ponownie w 2001 roku.

Clark Gable

Zdjęcie: Twitter

Syn aktora „Przeminęło z wiatrem” (1939), John Clark Gable, urodził się po jego śmierci. Ale do tego czasu Gable miał już córkę. Gable i aktorka Loretta Young mieli romans, a Judy Lewis była ich ukochanym dzieckiem w 1935 roku. Dziecko zostało umieszczone w sierocińcu, ale jej biologiczna matka adoptowała je zaledwie kilka miesięcy później. Aktor nigdy nie przyjął ojcostwa.

Joni Mitchell

Zdjęcie: Twitter

Kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów miała dwadzieścia kilka lat, kiedy oddała córkę do adopcji. Joni Mitchell i Kelly Dale Anderson (obecnie Kilauren Gibb) spotkały się po raz pierwszy w 2001 roku.

David Crosby

Zdjęcie: Twitter

Piosenkarz i autor tekstów miał syna w 1962 roku, który został oddany do adopcji. Crosby później ponownie spotkał się ze swoim synem i innym muzykiem, Jamesem Raymondem. Ojciec i syn zaczęli razem występować, zarówno na żywo, jak i w studio.

David Foster

Kanadyjski producent muzyczny miał zaledwie 20 lat, gdy urodziła się jego córka Allison. Po urodzeniu została oddana do adopcji. Dwa lata później ponownie się spotkali, a Allison zaczęła nawet pracować w Fundacji Davida Fostera.

Andy Kaufman

Komik miał córkę ze swoją licealną dziewczyną w 1969 roku. Postanowili oddać ją do adopcji. Niestety, córka Kaufmana, Maria Bellu-Colonna, po jego śmierci odkryła, kim jest jej biologiczny ojciec.

Ted Nugent

Słynny muzyk oddał do adopcji dwójkę dzieci (chłopca i dziewczynkę). Wiele lat później zarówno jego syn, Ted Mann, jak i jego córka, Louisa, poznali osobiście swojego biologicznego ojca.

Duan Chapman

Zdjęcie: Twitter

Duan Chapman miał dziewczynę o imieniu Debbie White, która nigdy mu nie powiedziała, że jest w ciąży. Była Chapmana ostatecznie zmarł, a dziecko zostało oddane do adopcji. Przez lata Duane Chapman nie wiedział o istnieniu swojego syna. Christopher Hecht i jego ojciec spotkali się po latach.

Mercedes Ruehl

Nagrodzona Oscarem aktorka znana z filmu „Fisher King” również oddała swoje dziecko do adopcji. Syn Ruehl, Christopher, został oddany do adopcji w 1976 roku. Matka i syn poznali się wiele lat później.

Michelle Money

Była uczestniczka „Bachelor” ujawniła, że oddała dziecko do adopcji. Money miała zaledwie 15 lat, kiedy urodziła dziecko. „Decyzja o oddaniu tego dziecka do adopcji nie była łatwa. Ale słuszna. Kiedy nadszedł moment pożegnania i przekazania go pracownikowi socjalnemu, była to najtrudniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam — powiedziała Money.