Znudzony kwarantanną mężczyzna zbudował małą restaurację dla wiewiórek na swoim podwórku

0
832
Podwórko Vreelanda i wiewiórki jedzące codziennie posiłki można oglądać również za pośrednictwem transmisji na Facebooku.

Pewien mężczyzna wykorzystał swój wolny czas w czasie kwarantanny tworząc małą restaurację dla wiewiórek na swoim podwórku.

James Vreeland z Michigan wpadł na świetny pomysł. Postanowił stworzyć restaurację dla wiewiórek w czasie pandemii COVID-19.

Restauracja Maison de Noix (lub „The Nut House” po angielsku, po polsku „Dom orzechów”) to małe stoliki, posągi wiewiórek i mały płot, wszystko wykonane z drewna. To idealne miejsce na spotkanie z wiewiórkami.

Vreeland zamieścił zdjęcia samodzielnie wykonanej restauracji dla wiewiórek z podpisem: „Zorientowałem się, że teraz jest dobry moment na to, aby stworzyć restaurację”.

I chociaż miejsce prawdopodobnie wkrótce nie otrzyma gwiazdki Michelin, Vreeland z pewnością stworzył imponującą przestrzeń na świeżym powietrzu, która stała się niezwykle popularna wśród okolicznych wiewiórek, a także ptaków!

Czytaj: Ta uratowana wiewiórka tuli małego misia do snu każdej nocy.

Zastanawiasz się, co jest w menu? Klienci mają do wyboru:

  • mieszane nasiona;
  • czerstwy chleb/skórki pizzy;
  • orzeszki ziemne
  • zmiękczone jabłka.

Vreeland wydrukował nawet proste menu i umieścił je przed restauracją, aby wiewiórki miały podgląd na dania przed rozpoczęciem posiłku.

Ten nowo otwarty obiekt, nazwany Maison de Noix, jest nie tylko wielkim hitem wśród atrakcji ogrodowych, ale nowo otwarta restauracja wywołała także wiele emocji wśród sąsiadów.

Vreeland wyjawia: „Reakcja ludzi była bardzo dobra, ponieważ ludzie cały czas zatrzymywali się, aby zrobić zdjęcie lub obejrzeć to całe szaleństwo”.

Podwórko Vreelanda i wiewiórki jedzące codziennie posiłki można oglądać również za pośrednictwem transmisji na Facebooku. Vreeland opublikował nawet filmik po-klatkowy na temat „kolejnego udanego lunchu” na Instagramie, gdzie widać wiewiórki i ptaki cieszące się popołudniowymi smakołykami.

Poniżej możesz zobaczyć restaurację dla wiewiórek.

Instagram
View this post on Instagram

#eyebleach #brunchrush #?

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

View this post on Instagram

Another successful lunch service.

A post shared by jamesvreeland (@jamesvreeland) on

James Vreeland: Strona internetowa | Facebook | Instagram

Czytaj: JAK DYSPONOWAĆ TERENAMI ZIELENI MIEJSKIEJ?