Zobacz filmik, jak taksówkarze wyłudzają odszkodowania.

0
850

Taksówkarze nie są za bardzo lubiani na mieście. Nie włączają kierunkowskazów, nie wiedzą, co to kultura na drodze. Czy słyszeliście o tym, że taksówkarze wyłudzają odszkodowania? Zobaczcie nagranie!

Interesujące wideo zostało zamieszczone w serwisie wykop.pl. Bardzo prawdopodobne, że ukazuje ono moment próby wyłudzenia odszkodowania przez jednego z taksówkarzy. Na nagraniu zobaczycie, że taksówkarz mógł spokojnie ominąć włączający się do ruchu pojazd. Nie zrobił tego, tylko z premedytacją wjechał w kierowcę włączającego się do ruchu. Poza materiałem wideo, w artykule będzie wyjaśnienie ze strony osoby, która została uznana przez policję jako za sprawcę. Sprawa nie jest łatwa ani wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

Czy tak taksówkarze wyłudzają odszkodowania?

Na co dzień każdy z nas spotyka się z taką sytuacją: kierowca włącza się do ruchu wyjeżdżając z parkingu. Czasami, gdy samochody pędzą, nie jest to najłatwiejsze zadanie. Zwłaszcza, jeśli pole widzenia jest mocno ograniczone, a tak się zdarza. Kierowca musi wtedy ruszać bardzo powoli i ostrożnie, przewidując i obserwując, czy osoba jadąca samochodem już na drodze, zauważy próbujący włączyć się do ruchu samochód i zachowa ostrożność. Kto z nas nie miał takiej sytuacji?

Normalnym zachowaniem dla wielu kierowców jest to, że poruszający się po drodze samochód zatrzyma się lub zwolni, aby wpuścić lub ominąć wysuwający się na jezdnię pojazd. Jednak, w tym przypadku było zupełnie inaczej. Obejrzyjcie poniższe wideo:

https://ebd.cda.pl/760×474/3657316b6/vfilm?a=1&vol=0&aju

Czy taksówkarz wjechał w samochód specjalnie?

Wina włączającego się do ruchu wydaje się oczywistą sprawą. Jednak, jeśli zaczniemy bardziej analizować, coś nam zaczyna śmierdzieć. Przede wszystkim w głowie pojawia się pytanie: „Jak taksówkarz nie mógł zauważyć włączający się do ruchu samochód?”. A może taksówkarz specjalnie wjechał i może nie chciał go widzieć? Może tylko czekał na taką sytuację?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Na parkingu w Wejherowie doszło do blokady kilkudziesięciu samochodów

Szczegółowy opis sytuacji osoby ściśle zainteresowanej sprawą

Poza materiałem wideo, w serwisie wykop.pl dodano szczegółowy opis wydarzenia z strony „sprawcy”, czyli osobę cofającej autem.

Dziwne w tej sytuacji jest to, że samochód „poszkodowanego”, czyli taksówkarza jedzie bardzo powoli. Wręcz niemożliwe jest to, że przy takiej prędkości taksówkarz nie zauważył włączający się do ruchu pojazd. Dodatkowo, osoba, która włączała się do ruchu, miała włączony kierunkowskaz i zatrzymała się tuż przed uderzeniem. Do tego dochodzą jeszcze inne aspekty, opisane poniżej odnośnie zachowań policjantów, kierowcy lawety i taksówkarza.

„Sprawca” opisuje taksówkarza, jako osobę agresywną, młodą, wytatuowaną i napakowaną.

Poniżej można zaznajomić się ze szczegółami zdarzenia. Przeczytajcie, aby sami ocenić, kto w tym przypadku jest sprawcą, a kto poszkodowanym.

Jaki według Ciebie będzie finał tej sprawy?

Źródło: wykop.pl

Jesteś z Krakowa? Koniecznie odwiedź naszą stronę f7krakow.pl z ciekawymi, interesującymi artykułami.