Zwiotczała skóra na szyi? Ten przepis przywróci elastyczność skóry, a koszt produktu to grosze

0
1050
Ta maseczka spowoduje, że skóra będzie zawsze wyglądać świeżo i młodo.

Zmniejszona elastyczność skóry może być wynikiem różnych zmian w ludzkim ciele.

Głównym powodem jest starzenie się, co jest zupełnie naturalne. Nie ma ani jednej starszej osoby, która ma doskonale gładką skórę: proces starzenia się skóry rozpoczyna się w wieku 40 lat.

Ale poza głównym powodem, czyli starzeniem, istnieje również kilka drobnych powodów: genetyka, poród, utrata masy ciała, zwiotczałe mięśni, stres i choroby.

otozh.com.ua

Zwiotczałej skóry nie da się uniknąć. Czy można to jednak opóźnić? Jest kilka metod: masaże, mezoterapia, zastrzyki z botoksem ostatnio tak bardzo popularne. Ale my znamy jeden tani sposób. Mieszając wszystkie trzy składniki, będziesz w stanie naprężyć skórę, uczynić ją bardziej elastyczną i zdrową. Jeśli dodasz do tego przyjemną kąpiel i odpowiednie odżywianie – będziesz bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Składniki

Będziesz potrzebować 2,5 łyżki fusów z kawy, glinkę kosmetyczkę, a także 1,5 łyżeczki olejku kamforowego.

Wystarczy rozcieńczyć glinkę kosmetyczną z wodą zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Powinnaś uzyskać gęstą zawiesinę, do której dodasz pozostałe składniki.

otozh.com.ua

Powstałą masę nałóż na szyję. Następnie owiń szyję folią spożywczą i załóż dość ciasny sweterek, aby nastąpił efekt termiczny. Poczekaj 30 minut, następnie idź się opłucz i na koniec nałóż krem odżywczy.

Czytaj: Ta kąpiel usunie wszystkie toksyny z organizmu, poprawi krążenie, zmniejszy stan zapalny!

otozh.com.ua

Aby uzyskać pożądany efekt należy powtarzać czynność przez 3 tygodnie. W tym czasie procedurę należy powtórzyć 10 razy. Chociaż efekt jest widoczny po pierwszym razie, skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna pod koniec kursu.

Kofeina uelastyczni skórę i przyspieszy procesy metaboliczne. Wybierając glinkę kosmetyczną pamiętaj, że najlepszym produktem kosmetycznym będzie niebieska lub czarna glinka. Jeśli chodzi o olejek kamforowy, jeśli masz wrażliwą skórę, zmniejsz o połowę używaną ilość.

otozh.com.ua

Odżywianie przeciw zwiotczałej skórze

otozh.com.ua

Twoim głównym przyjacielem w walce ze zwiotczałą skórą są przeciwutleniacze. Jest to coś, czego nie kupisz w aptece, ale otrzymasz tylko w jedzeniu: świeżysz warzywach i owocach, roślinach strączkowych i jagodach.

otozh.com.ua

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe w orzechach, świeżych rybach i orzechach są również bardzo dobre dla skóry. O oto, z czego należy zrezygnować: słodkich napojów i kawy. Po prostu pij więcej niegazowanej wody: wtedy skóra będzie bardziej nawodniona i pozostanie elastyczna na długo.

Pamiętaj, że możesz nałożyć tę maskę na szyję i dekolt, brzuch, ręce i nogi. Całkiem proste rozwiązanie problemu, prawda?

Podziel się tymi wskazówkami z przyjaciółmi i łatwo opóźnij starość.

Czytaj: W Poznaniu będą nowe elektryczne autobusy