„Żywy Ken” teraz jest „Żywą Barbie”. Zmiana płci i kolejne operacje

0
1161

Żywy Ken, czyli Rodrigo Alves przeszedł ponad 170 operacji plastycznych, jeszcze kiedy próbował upodobnić się do Kena. Teraz postanowił zostać Barbie i ma za sobą kolejne operacje.

Rodrigo Alves, znany szerzej jako „Żywy Ken”, kilka miesięcy temu powiedział, że jest gotów na najważniejszą transformację i wkrótce przejdzie korektę płci. Przyjął już imię Jessica i twierdzi, że urodził się jako trans płciowa kobieta.

Patrząc na najnowsze zdjęcia widać, że wszystko przebiega zgodnie z planem, bo paparazzi zauważyli, że powiększył piersi. 

Mimo że Rodrigo Alves ma na swoim koncie setki operacji plastycznych i zabiegów upiększających, nie zamierza na nich poprzestać. Niedawno przyznał, że poddał się operacji powiększenia piersi. Jednak przed nim jeszcze długa droga i seria zabiegów chirurgicznych, by dokonać pełnej transformacji. W 2018 roku wyliczono, że na poprawę wyglądu wydał ponad 500 tys. funtów, czyli prawie 2,5 miliona złotych.

Czytaj: Żywy Ken pokazał, jak wyglądał przed 170 operacjami. Uważa, że teraz wygląda lepiej

W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia w kusych sukienkach z dekoltem, długimi włosami, pełnymi ustami i pośladkami oraz makijażu. Otwarcie mówi o tym, że jest zwolennikiem zmiany płci.

– Ludzie nie powinni być zmuszani do identyfikacji tylko z jedną płcią. Powinni mieć możliwość wyrażania siebie w sposób, który odrzuca stereotypy dotyczące płci. Jestem wielkim zwolennikiem płynności płci – cytuje go ”Wprost”.

Rodrigo zdradził również, że w przyszłości chciałby, by nazywano go Jessicą. Chociaż znany jest jako ”Żywy Ken”, w duszy zawsze czuł się jak ”Żywa Barbie”

– Jestem kobietą i zawsze miałam kobiecy mózg. Teraz moje ciało pasuje do mojego umysłu – powiedziała Jessica w tabloidzie „Sunday People”.

– To niesamowite, że w końcu mogę powiedzieć światu, że jestem dziewczyną. W końcu czuję się jak prawdziwa ja – czarująca, piękna i kobieca – powiedział „Żywy Ken” w rozmowie z gazetą „Daily Star”.

Aktualnie Roddy szykuje się do kolejnych operacji plastycznych. Teraz czeka go usunięcie jabłka Adama.

Blue link: https://www.tbgtechco.com

Tak wyglądał Alves przed operacjami:

zdjęcie: mirror.co.uk

Tak wyglądał jako „Żywy Ken”:

Zdjęcie: GC Images
Zdjęcie: East News
Zdjęcie: East News

A tak wygląda jako „Żywa Barbie”:

Instagram
Instagram
Instagram
Instagram
Instagram

Czytaj: Koncert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiego w ICE Kraków